• kafemiz için lavazza kahve arıyorduk daha önceki tedarikçiyle sorun yaşamıştık. 6’lı paketini çok ucuza bulduğum bir site. daha önce başka bir satıcıdan online satış siteleri aracılığıyla sipariş vermiştim fakat bandrolsüz, kaçak çıktı. ürünleri orijinal üstelik herhangi bir sıkıntıda telefonla arayıp konu hakkında bilgi alma olanağınız var. ürün yelpazeleri geniş. fiyatları bu kadar ucuzken en azından girip kendiniz de bir bakın derim. site.
  • bu siteden daha önceki 2 kahve alışverişim sorunsuz gerçekleşti. son siparişim öncesi bilgi alma ihtiyacı duyduğumda ise telefonla fazlası ile yardımcı oldular. ben alışveriş yapılabilir siteler listeme ekledim.
  • hazır türk kahvesi alıyorum buradan, 10'lu paketi 8 tl. içinde uygun boyutta bardak ve karıştırıcı bile var. kaç tane sipariş edersen et kargo 6,90.

şirkette başka arkadaşlar da istemişti, kargoyu bölmüştürdüm, aşağı yukarı 9 tl'ye geldi paketi, herkesten 10'ar tl aldım. şimdi sürekli sipariş alıyorum. 10 tl'ye satıyorum. departman olarak kahvelerimiz bedavaya geliyor. sahtekarlığa girer mi bilmiyorum ama herkes teşekkür ediyor.

şekerli türk kahvesi cevzede yapılandan daha güzel, ve çok daha rahat.
  • hario skerton kahve değirmeni söyledim buradan, seramik parçası kırık çıktı. değişime yollamak için adres istedim direk biz ürünü sağlam yolladığımızı biliyoruz dediler. neyse yolladım yine de, ürünü aldıkları gibi evet bizim hatamız değil siz kırmışsınız 75 tl karşılığında değişim yaparız diye aradılar. ürünü yollayın hakem heyetine yollayacağım dedim, şu an 1 hafta olacak ne para var ne ürün bekliyoruz bakalım.

edit: aylar oldu gelmedi, resmen dolandırıldım

edit2: yıllar oldu gelmedi.

edit3:lan ömür geçti daha ses yok, pişmanlıktır, bulaşmayın.
  • genel olarak yaptığım alışverişlerde beni üzmemiş olan firma. bianco diye siyah pakette sattıkları bir kahve hiç fena değil; ama keşke küçük gramajlısı olsa.
  • kendi markaları olan kahve değirmenini sipariş etmiştim geçen hafta. üyelik başlatmadan sipariş verdim. ancak 3 gün geçmesine rağmen herhangi bir takip numarası gönderilmemişti. kendilerini aradığımda kargo şirketlerinin dönemden kaynaklı olarak kodu bile gönderemeden kargoyu alıcıya teslim ettiklerinden bahsettiler. dedikleri gibi oldu tam olarak. telefonla konuştuktan yarım saat sonra kargo geldi.

değirmen ise fena değil. işlevsel denilebilir. tam bir fiyat performans ürünü. alacak olan arkadaşlara tavsiye edebilirim.
  • edit son: sipariş geldi sonunda ama hatalı geldi.

ikinci siparişimde patladılar. perşembe günü verdiğim siparişten haber alamıyorum. whatsapp müşteri hizmetleri cevap vermiyor. bir daha sipariş vereceğimi sanmıyorum.

whatsapp'da çevrimiçi ama cevap yazmıyorlar saygısız bir firma! görsel
    benim gibi kahvesiz kalıp muhatap bulamamak istiyorsanız alışveriş yapın bunlardan!

edit: ilk siparişim de 414,50 tl ikinci siparişim de 304,40 tl değerinde sipariş verdim. toplamda 718 tl civarı bir alışveriş yaptım!
  • çiğ kahve ürün sayfalarında default bir yazıyı bütün ürünlere yapıştırmışlar, bu şekilde biz o çekirdeğin aa olduğuna nasıl inanalım mesela?
    özellikle çiğ çekirdek ürün sayfalarında her ürün için gövde, asidite, rekolte, yükseklik, işlem bilgisi verilmesi gerekir. çiğ çekirdek almak isteyen insana lavazza müşterisi gibi davranılmaması gerekir. ayarlayın bunları.
hesabın var mı? giriş yap