• faşist islamcı yeni türkiye'nin üniversite içine koyduğu islamcı militanların ufak serzenişdir. dikkate almayınız azalarak biteceklerdir.
  • işte bana bunlarla gelin, canımı yeyin, taşaklarımı avuçlayın gençler dediğim olay.

bana böyle gerçek islam ile gelin. biz ve onlar edebiyatı üzerine kurulmuş bir ayrımcılık ve şiddete dayalı öz hakiki islam ile gelin. çoğunluk vicdanı ve ahlakı tarafından bastırılmamış, fırından yeni çıkmış taptaze islam ile gelin.

gerçek islam candır. gerisi heyecandır.
  • o öğrenciler daha öncede görülmüştür.
  • büyü yapmaya çalışıyolarmış da olmayıp duaya çevirmişler gibi
  • burası odtü değil hocam orası çok net öyle bir yer yok kampüste. bunun yanı sıra cehennem denilen yerin varlığıyla ilgili kanıtlanamayacak bir çok şey olduğu gibi, eğer varsa cehennem odunu olacak insanları barındıran videodur.
  • bunlar aynı zamanda ülkücü olarak geçen gençlik mi? çünkü yine tutturamamışlar burası odtü değil, yazık.
  • şu dincileri anlamak da mümkün değil. onlara göre en büyük ceza cehennem değil mi, evet. zaten bizim de oraya gideceğimizi düşünüyorlar. olm o zaman ağzınızdan salyalar saçarak ne bağırıyorsunuz lan, yanacak olmamizdan dolayı keyiflisiniz, neden haykırıyorsunuz deliler gibi? susun işte, madem uyarmak değil amacınız, rahat bırakın bizi ki cehennemde çatır çutur yanalım amk.

(bkz: ahmaklar sürüsü)

edit: bir insana hayatını ahmakliga adadigini söylemenin kibar bir yolu yoktur.
  • ankara'nin istanbul'un izmir'in nezih yerlerinden yazan arkadaslar su goruntuleri maytapa vuruyor,yok sikiysa odtu'ye gelsinler yok odtu'de olsa duramazlar gibi tepkilere yuh diyorum.istanbul'un bogaz yakalarinda olmayan kesimlerinden baslayin vurun anadolu'ya.bakin ne goreceksiniz.bu toplumun kimyasi degisiyor ve maalesef basariyorlar.son secimlerden sonra bu donusturme surecine dahada hiz verilecek.bu isid turevi zihniyet maalesef devlet eliyle korunuyor ve tesvik ediliyor.adam biligin odtu'ye bile goz koydu.ordaki garibimde gelecegi varsa gorecegi de var diyerek efelik yapiyor.gelse ne yapacan lan artik.oldurur seni kafasina koydugunu yine yapar.gormuyormusun.arkasinda halk var.cidden var ve gun gectikce sayi olarakta gucleniyor kitleleri.peki ya biz ne olacagiz.ben soyleyim.ic savasa dogru gidiyor bu ulke.yani tasak gecilmeyecek kar vahim goruntuler bunlar.
  • aaa cidden kırıldım, kalbimi kırdınız. niye yazmadınız bunu?

(bkz: gerçek islam bu değil)

ver eline silahı binlerce kişiyi öldürsün cihad için. bence o noktaya kadar ki tüm süreçleri tamamlamış bir kitle. sadece öğrendikleri teorik fikirleri pratiğe dökmeleri kalmış.
hesabın var mı? giriş yap