şükela:  tümü | bugün
17 entry daha
  • konya-ankara hızlı trende sabah altıda bunu yapan birçok andaval var. bangır bangır ilahi, youtube doingli moingli komik video, müzik dinleyen gördüm. hele bir tanesini hiç unutmam. adam ibrahim tatlıses'in eski filmlerinden müzikli, zılgıtlı, bağırmalı bir sahneyi epey bangır bangır tam 1 sa 50 dk boyunca izledi. bana mısın demedi. kimse gıkını çıkarmadı.
  • düpedüz hayvanlıktır.
  • son dönemde çok çoğalan son moda öküzlüktür. hastanede koridorda son ses şaban filmi izleyen malları gördü gözlerim. arap yağı bol bulunca neresine süreceğini şaşırıyor .
  • acilen yasal olarak bu tarz davranışlara yaptırım gelmeli para cezası vs.
  • hayvanlık değil ama geri zekalılıktır.
  • kulaklikla dinleyebilir, disari hafif tingirti gelebilir, bunda bir sey yok. zaten metrobuse binecek noktadaysan kendini ne saniyorsun da o sesten rahatsiz oluyorsun? zaten diptesin. bitmissin. (bunu bindigim zamanlarda kendim icin de soyluyorum. orada bir hakkim ya da hak beklentim yok. metrobus ulan bu.) gozunu kapa ve hayat aksin. mesela ben de arada senin, onun, bunun gorunusunden cok rahatsiz oluyorum. yok ol istiyorum. ne yapayim yani?

ama telefonun sesini hoparlorden acip bir seyler dinleyenler? bunlar kim ve nerede yasiyor? hic mi bilmiyorlar bir sey? bu ne rahatlik, kendini bilmezlik? egitimsiz, asagilik kopek suruleri.
  • görgüsüzlük ve saygısızlıktır.
  • çomarlığın 4,5 g versiyonudur ama ağır bir cehalet içerir. böylelerine elindeki telefonu sokmak gerekir.
  • balkona tv çıkarıp sesini sonuna kadar açan angutların sosyal evrime direnen evlatları tarafından yapılması yüksek ihtimaldir.
52 entry daha