• dünyada kötü şeylerin olmasının sebebi ben değilim. insanlarin aç olması, sokakta yaşaması benim suçum değil. anlamsız duyar kasmak yerine gidin yardım edin. evet ben kar yağınca mutlu oluyorum ve olucam
  • güzel insandır.
  • izmirlidir
  • bir an için ağustos sıcağında 3 gün duş alamadığınızı düşünün. yaz kış günde en az 1, iş sebebiyle çok yere girip çıktığım için bazen 2 kez duş alan biri olan şahsımı böyle bir durumda sokakta yakalayıp deli gömleği giydirdikten sonra kendime gelmem için bakırköy ruh ve sinir'de şehrin son su rezerviyle yıkamak zorunda kalırlar. pisliğe zerre kadar tahammülüm yok, elektrik toptan kesilsin ama su kesilmesin. iphonesuz yaşarım, temizliksiz yaşayamam. bazen kendimi dev bir h2o molekülü gibi hissediyorum. susuzluk tehlikesiyle ilgili her haberi okuduğumda acile gidip serum taktırıyorum ve serumda da su var. hiçbir kar yağışını bu kadar beklemedim. susuz kalmaktansa "sürücüler bakın nasıl kepaze oldu" videosuyla patinaj çekerken kanal d haberde çıkmaya bile razıyım. ayrıca ekmek alma bahanesiyle dışarı çıkıp poşetle yokuş aşağı kayacağım. yıkanmak, temizlemek, poşetle kaymak. şu hayatta 3 kuruşluk 3 zevkimiz var, bizi rahat bırakın.
  • "sen, kardan adam yapacan, iki kartopu oynayacan diye bizim niye götümüz donuyor lan mal."

sen çok yanlış gelmişsin kardeş.

hayat bilgisi dersine alalım seni tekrar.

insanların çoğudur bu arada. evsiz değildir, botu filan vardır tamam da "zengindir" diye genelleme yapılacak bir durumda değildir. ayrıca kar yağmasa da kış mevsimi soğuk olur.

siz çok yanlış gezegene gelmişsiniz kardeşler.
  • normaldir. sikerim sizi de fakir edebiyatinizi da.
  • doğalgaz faturasının yüksek gelmesinin, trafiğin sıkışmasının, yolların kapanmasının sorumlusu olmayan, eğlenmesini bilen, neşe dolu şahıstır, candır. ha hem bunların sorumlusu hem de kar yağsın, kar topu oynayalım diyorsa öküzün önde gidenidir.
  • her yer bembeyaz olduğu için seviniyordur. yağan karın sokak lambalarındaki görüntüsünü seviyordur.
    yaz geldiğinde denize gireceği için sevinir, bahar geldiğinde yeşil erik, kiraz yiyeceği için, sonbaharda da havalar serinlediği için sevinir.
    rutinin dışına çıktığı için seviniyordur belki de.
  • sevinmeyen var mı?
  • çocuktur.

ya da doğayı olduğu gibi seviyor ve karalar bağlasa bile hükmünün geçmeyeceğini biliyordur.
hesabın var mı? giriş yap