• fragmanı ürkütücü. izlerken bir paranormal activity, bir blair witch tadı alınıyor ama bakalım neler olup bitecek, merak içerisindeyiz. çocuğun 'anneööö anneöööö' deyişi bir yana da ben sorgu bölümündeki gazeteciyi görünce kahkaha attım. o ne la? o negzel bir çakma sorgulama anıdır ?!
  • cin hikayeleri dinledikten sonra fragmanı dahi izlense korkutabilecek bir film. gerçekliği konusunda internette herhangi bir bilgi yok.
  • (bkz: dandik)
  • sabah sabah bir anda aklıma gelmiş film. yıllar önce vizyona girecekti hala girmedi.
    hayır bari ekipten biri çıkıp: "bir kara dede tüm filmi tam sinemalara dağıtacağımız sırada ateşe vermiş" falan dese atraksyon hesabı.
  • sahte gerçekçilikle film yapma girişimi için yaklaşık 10 sene geç kalmışlar.. ayrıca the blairwitch project'in okullarda ders olarak okutulası pazarlama projesi ile kıyaslandığında bu kurguyu kimsenin yemeyeceği çok açık. çünkü kıyaslandığı film, başrol oyuncuları için duvarlara şehir genelinde kayıp ilanı asılmasından tutun da, oyuncuların filmin vizyon süresi boyunca evden çıkmamaları gibi cin fikirler sayesinde bu gerçekçiliği bir nebze olsun yedirebilmişti. bir de o yıllarda internet henüz bu kadar dolu değildi ve bilgiye bu kadar kolay ulaşılmıyordu. ayrıca keşke isim için bu kadar kasmasalarmış. resmen götten uydurma, yerel tandanslı gizemli isim bulacağız diye mesai harcamışlar.

sevemedim. dandik geldi.
  • ben en çok filmin fragmanlarında yer alan "şoka hazır olun" vurgusuna takıldım. şoka hazır olmak ne lan? şoka hazır olursam nasıl şok olurum? şok olursam şoka hazırlanmadığım için midir? şok ne yahu?
  • (bkz: white walker)
  • bir açıklama geldi kendilerinden: http://www.sadibey.com/…-hakkinda-aciklama-yapildi/
  • okudum okudum tam olarak anlayamadım ama eğer tanıtımdaki videolarda geçen sahnelerin 89 yılında çekilen ham görüntüler olduğu iddia ediliyorsa makatımla gülerim. o kadar da keriz değiliz lan. resmen yepisyeni hd görüntüye vermişsiniz görüntü boklama efekti. saçma sapan karıncalanmalar. aç da biraz eski düğün videosu izle, o karıncalanmalar o eskimiş gibi çizgiler o kadar estetik mi. ha yok olayları canlandırıyoz biz diyosanız, o zaman derim ki zaten izlemem.

http://www.youtube.com/watch?v=wz_bmxisf1c
    buyrun link
  • keşke "olum var ya harbi gerçek" diye kolpalık yapmasalardı de türk işi blair witch taklidi olarak yerilseydi sadece. şimdi bir de yalancı oldular. düşünsene illüzyonist şovundan önce "harbi gerçek lan. valla bile kesiyom." diye açıklama yapıyor. peh.
hesabın var mı? giriş yap