• halk tv’de seçmeni 2. tura motive etmek için yapılan muhteşem konuşma. link
  • halk tv 15 gün kapatılırsa %3+ oy yansır.
  • ondan sonra diyorlar ki “rte nasıl hala kazanıyor anlamıyorum”.

konuşmalara bak ikinci tur %60’ı zorlatacaklar rte’ye belli oldu.

şu “apo’nun heykelini dikeceğiz” diyen kişiyi sözde solcuların kanalı halk tv’de övüyorlar.

rezillik ne diyelim.
  • ulan bunların hepsi akpli galiba.
  • şrödingerin kedisi mi lan bunlar? bunlar için neden sandığa gidilir dediğim sıçırtma.
  • bunlar herhalde gizli akp'li. ilk turda türk halkı açıkça türk milliyetçiliğini istediğinin mesajını verdi. bu süreçte demirtaş'ı, kavala'yı anmak muhalefet adına hezimetle sonuçlanır. muhalefet halkın mesajını görüp ona göre politika geliştirilmeli.
  • chp’li sözü. ne desem gg.
  • ülkenin bu kadar sıkıntısına rağmen tayyip erdoğan ve partisinin bu denli yüksek oy almasının tek müsebbibi kemal kılıçdaroğlu ve beceriksiz ittifakıdır.

muhalif siyasisinden, tv kanalına, gazetecisinden, parti üyelerine kadar bu kadar yeteneksiz oluşum görmedim ben. siyasetçi olsam karşımda böyle bir topluluk isterdim.

2028 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde selçuk bayraktar'ın zaferini de şimdiden kutlarım.
  • uçmuş bunlar. kafa gitmiş. y-chp diye hdp çakması saçma sapan bir parti olmuş bunlar, kemal atatürk'ün chp siyle alakaları kalmamış bunların.
hesabın var mı? giriş yap