• muhte$em bir ian carey $arkisi.

insan alip ba$ini gitmek istiyor bazen...
  • özellikle ses sistemi sağlam olan bir ortamda çalındığında en sakin bünyeleri bile yoldan çıkarabilecek süper yaz şarkısı.

edit: imla.
  • yazlık beldelerde bolca çalan şarkı. uzun bir süre şarkının adını bulabilmek için google' da wise, why şeklinde sözlerini arattığım için bulamamıştım. sonunda elde ettim ismini. hatun rise diyomuş. ayrıca milyon tane versiyonu var.
  • tell me my soul
    feeling the lost of control
    in its spirit
    so colourful
    if you feel it then let's go
    to a place where you belong
    give it strength to carry on
    open your heart
    set your mind at ease
    live your life
    and you'll be free

we're gonna rise, rise, rise
    keep on rising
    rise, rise, rise
    uhmmmm uhhm

rise, rise, rise
    keep on rising

rise, rise, rise
    yeah hey yeah uhmm

sometimes you feel like
    you're down and out
    feeling the pressure
    and you're undone
    and your feeling know
    nowhere to go
    don't you worry
    i know you're gonna

rise, rise, rise
    keep on rising
    rise, rise, rise
    yeah hey yeah uhmm

keep on rising

keep on rising
    rise, rise, rise

keep on rising, rising, rising
    rising, rising, rising, rise ohh ohh yea
  • shine on, dangerous, low, tattoo vb. şarkılarla birlikte 2008 yazına ve club ortamlarına damga vuran şarkı.

club ortamlarına hiç aşina olmayan beni bile o ortamlara çekebilecek derecede hoş parçadır.
  • rise up'ın kardeşi. otel reklamı müziği oldu. yani bitti bu. yenilerini istiyoruz.
  • arabayla giderken dinlenmemesi gereken şarkı. sakin sakin giderken bir anda eline, ayağına hakim olamıyor insan, biri vitese, biri gaza gidiyor.

en güzel kısmı da nakaratındaki "rise, rise, rise uhmmmm uhhm" kısmında arkadan gelen gaz sesine, arabanın gaz sesini uydurmak ve o bölüm biter bitmez vites atmak...tabii tüm o bölümde vites atmamak için en az bir type-r* lazım*...
  • vokalleri michelle shellers'a ait.
  • “bana göre” 2008 yılında değil de 1996/7 yılında kaydedilmiş ama yayınlanmamış şarkı. dinlerken 90lardaki şarkılara bu kadar benzemesinin başka açıklaması olamaz, tesadüf hiç olamaz. ya da başka seçenek (bkz: zaman makinesi)
  • goge yukselirken dinlenecek sarkilar listesinin mudavimi. eskaza astronot falan olsam, roketle uzaya cikisimin fonunda bu sarki calardi.

- soyuz, "atmosferden basariyla ciktin" dedik, "motorlari kapat" dedik ama pek orali olmadin. sen hayirdir kardesim?
    + houston idare et be gulum, 30 saniyesi kaldi sarkinin. simdi en gaz ani geldi zaten, hic bozma.
    - saka misin oglum sen? baslatma sarkindan! shut the fucking engines down!
    + cumle alemin onunde fakli makli konusma lan bana!! anam babam izliyor lan!!! sarki "rise" diyor, moda girmisiz surada, canli yayinda rencide ediyorsun. kesmiyorum lan gazi da! vazgectim. yemisim mission'inizi sizin. 42. viteste tam gaz devam, mars'a mi, jupiter'e mi artik gittigi yere kadar. niyazi, replay'e bas kocum. tam havamdayim, ver coskuyu...

... we're gonna rise, rise, rise
    keep on rising
    rise, rise, rise
    uhmmmm uhhm...
hesabın var mı? giriş yap