şükela:  tümü | bugün
 • hababam sinifinda bir ogretmendi bu adam yanlis hatirlamiyosam
 • mudur muavini ve tarih ogretmeni olan ve filmde munir ozkul tarafindan canlandirilan hoca..
 • söylemedi demeyin, geleceğin büyük sanatçısı. dünyayı yerinden oynatacak. nerden biliyon lan diye soranlarınız olacak, buyursunlar sorsunlar. benim kankam olur. e neyi bekliyo meşhur olmak için diye soran çıkıntılar da olacak elbet, sorsunlar. diyeceğim ki, saçları henüz pek gürdür, kelliği tescillendiği anda bomba gibi girecek alemlere.

  işte kel mahmut'un uluslararası arenada uyandırmasını beklediğim yankılar:

  * a great debut album of the century from a turkish guy kel mahmut. strongly recommended
  (meşhur gay-gay(keman) virtiözü kel mahmut'tan süper bi çalışma, almayanın erkekliğinden şüphe ederim)
  washington post (gecede 3 posta)

  * this is like a storm that throws me through the amazon valley with the sound of freedom.
  (vallahi diyeceğim şudur ki amazonlardaki yağmur ormanlarından gelmekte olan soğuk hava dalgasının etkili olacağı önümüzdeki günlerde kadayıf yirkene iyi gider bu müzik)
  london times (ah londra günlerim ahhh)

  * next season this music will be favorite song of the hooligans.
  (bağırmayan taraftar siktirsin gitsin, evde burak kut dinlesin)
  gazette de la sport (de get laaa, siktir)

  * if this album was held while i was directing "forrest gump",definetely it would be the soundtrack.
  (ormanda kamp yapan izciler bu şarkılarla coşuyor, coştukça da kafadan kopuyor)
  robert zemeckis - director (teknik direktör)

  * a head-edge album, that eveyone must buy. especially concentrate on the performances of all the cast, they are magnificent and very professional. thanks to kel mahmut (a dear cool of god)!!!
  (ceyar ve saz arkadaşlarının bu müthiş çalışmasını dinler dinlemez, başucumda duran silahı kafama dayayıp 2 el ateş ettim, allah'a şükürler olsun kurşun yokmuş içinde, geçen gün döktürmüştüm de bütün kurşunları.)
  music forever - a tv program (bektaşi musiki cemiyeti)

  * honestly i must say that, this is something stronger than viagra. obviously it improves performance, but cannot excatly explain it in words, u have to try it. have a good fuck!!!
  (niagara şelalesini gezer iken ayaaam kayıp düştüğümde faka bastığımı anlamış ve aşşaa düşerkene aciyip hissiyatlar yaşamış idim(bkz: anılar2-havada ereksiyon). şimdi tekerlekli sandalyemde osbir çekip bu müziği dinlerken, o zaman hissettiğim yüce duyguları bana tekrar yaşattığı için kel mahmut'a minnettarım.)
  larry flint - hustler (hastir lan larry asabımı bozuyon)
 • sansürden dolayı hababam sınıfı filminde mahmut hoca olarak geçer.
 • kel mahmut başlığı altına yönlendirilimiş olmaması gereken, 80'li yıllarda gençliğini fenerbahçe'de geçirmiş vukuatlarıyla ünlü bir şahıs. o dönemin karanlık bir çok hikayesine adı karışmış ve nihayetinde on yıldan fazla bir süre önce içeri girdiğini öğrenmiştik...

  kalamış soley pastanesine yolunuz düşerse oturup bir masaya bekleyin... oraya halen gitmekte olan 30 - 40 yaş gurubundan mahalleliler hala onun maceralarını anlatır

  izzet öz'ün 80'leri özetlerken "video teyp ve telsizin yanısıra piç mahmutu'da eklemesi gerekirdi... ("kel" değil, "piç")
 • nasıl bir hoca bu?

  kopya çekince delirip köpürüyor, lise çağında gayri meşru çocuk yapınca "ilk önce bana gelseydiniz ya" diyor.

  nasıl bir hoca bu?
 • ne zaman yemekte taze fasulye olunca aklıma bitirimler sınıfı, sezercik, perihan savaş, sarı bıyık geliyorsa; yemekte spagetti olunca da kel mahmut, hababam sınıfı'nda çalışkan ahmet'in dellendiği an, oturun diyor kendileri, inek şaban'ın tereyağını çalmak için hababam sınıfının o kadar patates püresini nereden bulduğu gibi mevzular gelir. yemekte ikisi birlikte olsa sosyete şaban'dan kesitler, replikler gelir herhalde aklıma. ilginç şeyler tabi bunlar.
 • “kim yaptı bu münasebetsizliği?!...” haykırışı ile bende hep disiplini simgelemiş unutulmaz karakter.