• basit bir elbiseyi havalı yapan eşya. ayrıca jean- gömlek ikilisinin tamamlayıcısıdır kendisi. kemere yatırım yapmak mantıklıdır. hem uzun yıllar kullanılabilir hem de kıyafetlerinizi farklı farklı kullanmanızı sağlar.
  • antalya kemer'de korsan teknesi gezisi yaptım ve tekne yaşlı ve türk çiftler ile doluydu.

en meşhur koyu moonlight yani ay ışığı koyu silivriden bir farkı kalmamış.

moonlight koyunda bulunan iki büyük plaj olan dakapo ve roberts cafe plajlarinda yaşlı türk teyzeler yemek tarifleri, hastalıklar vb. konular hakkında konuşuyor. eğer bunları dinlemek için gidiyorsanız problem yok. gerek türk selülitli hanimefendiler gerek saygıdeğer yaşlı teyzeler ve amcalar doyasıya bu plajlarda hunharca eğleniyor.

gelelim rus turist mevzusuna..
    değerli türk misafirlerin ve bu beldedeki çalışan vatandaşlarımızın barzolukları, abazalıkları ve verdiği sözlü ve fiziksel rahatsızlıklardan dolayı, rus turistler ya bay bayan çiftler halinde ya da anne kız birlikte gelmişler.

ayrıca otellerin astronomik fiyatlarından dolayı hem turist az hem de otele gelen ekstra harcamalardan dolayı otelden çıkmıyor.

son olarak inferno ve aura isimli türkiye'nin en güzel iki discosuna girdiğinizde sizlerle muhattap olmayan korkmuş rus turistler ve size loca kitlemeye çalışan bar sahipleri ile karsilasiyorsunuz. 1 şişe viskiyi 1500tl'ye açıyorlar ve 1 adet 330luk bira 65tl fiyat çekiyorlar.

clublerin olduğu cadde aksam 22:00 ve 05:00 saatleri arasında araç trafiğine kapalı yani lamborghini ile gelseniz bile arabayla şov devri sona ermiş bulunmakta.

kemer'e cok eskiden beri her yaz gelirim ama benim için bu yazdan itibaren burası bitmiştir.

daha fazla bilgi isterseniz sorun anlatayım.

saygılarımla..
  • 2017 nin 30 u burada dursun.
  • çok güzel bir ilçedir ama denize girecek yer bulamazsınız. oteller ve özel beach clublar tarafından sahil işgal edilmiştir. bi de utanmadan kemer halk plajı diye bir yer yapmışlar en fazla 10 metre.
  • iki sütun ya da iki ayak arasındaki bir açmanın üstünü örtmek için, alt uçları bu sütun veya ayaklara oturmak üzere yay şeklinde yapılan ahşap, maden ya da kâgir yapı parçası.
  • "ben bendim. zaman yaşanmış zamandı. birkaç yaşanmış gün de eklenmişti bu zamana. kemerle bağlanmıştım. acılarım vardı, kendi kendimi kemere bağlı olarak iyileştirmek zorundaydım. yanıma yaklaşan herkesi düşmanım olarak görüyordum. onlar dünyaya bunca yıldır acılar veren faşistlerdi. en büyük korkum faşistlerdendi. benim, faşist olarak gördüklerimin faşist olmadığını görmeyi öğrendim. bu deney birşey getirdi mi bana? hayır. yıllardır faşistlerin zulmü altında yaşayan milyonlarca insan var. yüzleri, elleri, gövdeleri başka." tezer özlü - kalanlar (bkz: tezer özlü/@ibisile)

"arap mimarisinin en nihai ve en yüksek gayesi, her türlü somut kitleyi aşmaktır. duvarlar -mümkün olduğu kadar- ortadan kalkar; ince sütunlar, kemerler halini alırlar; ya da şark halıları gibi oyulup süs haline helirler. ağırlıklarından kurtulurlar. (...) arap mimar-müzisyenler mekanı ışık, hava ve renkle doldurmuşlardır. tek ve cesur bir amaçları vardır: maddeyi yenmek. onun ağır, yerinden oynatılamayan içini boşaltmak, geriye yalnız zihinsel ana hatlarını bırakmak." nikos kazancakis - ispanya, yaşasın ölüm

(bkz: kemerler)
  • görsel
    sonbaharın yakıştığı nadide lokasyonlardan kemer.
  • izmir de izan durağı olan semt
    mahallede her türlü pislik bulunur kiralar ucuzdur konak ilçesine bağlıdır yürürken birisi sizi çevirip abi ne lazım diyerek yapışır ya uyuşturucu yada karı satıyordur
    ex var bonz var mari var türk otu var deli ilacı var..
  • doğası güzel tatil beldesi.

genellikle doğu slavlarının yoğun olarak geldiği yer. tekirova ve beldibi mahallerinde ki belli birkaç hotel dışında kaliteli bir yer olduğu söylenemez. bu hotellerde zaten marka hoteller ve fiyatları ortalama türkler için oldukça yüksek.

merkezinde liman caddesi var ve esnafı genellikle çakaldır. çok yanaşmanızı tavsiye etmem. otel dışında gidilebilecek plaj olarak ayışığını öneririm. kumsal ve atmosferi güzeldir. burada farklı işletmecilerin işlettiği bölümler var. isteğe göre sezlong, pavilion gibi şeyleri burada bulabilirsiniz. akşamları da canlı müzik olur. akdeniz havası hissedilir.

gece hayatı olarak güzel klüpler vardır. sezonda güzel ortam olur. aura ve inferno club en popüler olanları. birde klub kristall var. sahipleri moskovalı iki zengin iş adamı. sadece eğlenmek için 2011 yılında açtıkları bir klüp. fiyatları diğer ikisine göre daha uygun olmasına rağmen burada satılan bütün içkiler orijinaldir. aynı şeyi aura ve inferno için söyleyemeyeceğim maalesef. bu iki klübün içinde birçok farklı bar vardır ve her barın ayrı işletmecileri vardır. ve tabiki bu barlardan birini de klübün sahipleri işletir. klüp sahiplerinin işlettiği barlardaki içkilerin hepsi orjinaldir ama başkalarının işlettiği barların hemen hemen hiçbiri orijinal içki vermez. ister loca tutun, ister şişe açın bu böyledir. açtırdığınız şişenin içindeki içki çoktan yer değiştirmiştir :) bu yüzden bu clubları ziyaret etmek isteyenlere işletme barlarına gitmelerini tavsiye ederim. genellikle barların adı vip dir.

başta da belirttiğim gibi belli başlı kaliteli oteller dışında aileler için uygun bir belde değil ama kalite aramayan ve tatilini basit geçirmek isteyenler için yeterli.
hesabın var mı? giriş yap