• baya bildiğiniz birikettir.
  • köşeli tabir edilir. birleşik devletler'de en güvenilir surat tipi olduğu için artık haber spikerlerinin hepsi köşeli çenelidir. adamlar insanları nasıl daha iyi kandırırızın araştırmasını yapıyor. takdir ettim kendilerini.

sayın douglas'ın bunda katkısı var mıdır bilmiyorum. söz sende john.
  • annem kirk douglas i ne zaman gorse; " annesi bunu uyuturken yuzugunu hep cenesine dayamis, iz yapar oyle" dedigi cenedir. bu yasima geldim hala oyle zannederim. hayirli evlatmisim, hic sozunden cikmamisiz anasini satiim...
  • spartacus zamanlarında gerçekten güzeldir. filmde benim de dikkatimi çekmişti. başlığı bile olduğunu daha bugün öğrendim. ama artık tamamen farklıdır. artık 100 yaşında ve yüz hatları gençliğiyle alakasız hale gelmiştir.
  • bir robert z'dar çenesi değildir.
  • hakkında bu kadar enty girilince kırıldıgını dusundugum cene
  • bilindiği gibi tam bir krater gamzesine sahip çene. gülerken bu çene daha da uzuyor gibi bir his verir insana ve kirk amca'nın yaşadığı devre şükretmesi gerektiğini bildirir. çünkü eğer bizim devirlerin genci olsaydı; saçlarını iki eliyle kenarlardan tutup ortada dikerek birleştirmek zorunluluğu duyacağı (robie williams tarzı) ve bunu jöle ile tespit edeceği kesindir.bu da uzun olan çenesini daha da uzatacağından iyi ki yıldızı clint esatwood devrinde parlamıştır.
  • en orjinal çenedir.
  • (bkz: sin city)
  • douglas sulalesinde nesilden nesile aktarılır. torunlarına da geçmiştir.
hesabın var mı? giriş yap