• ergenliğimde ilk ve son kez kullandıktan sonra sol gözümdeki tüm kirpikleri yolan ve beni 6 ay boyunca a clockwork orange'daki alex gibi dolaştıran şeytan icadıdır.*
  • benim gibi kirpik fakiri bi insanı ancak toparladığı için en kıymetlilerimden biri. 11 aylık kuzenimin bile benden daha uzun ve kıvrık kirpikleri olmayaydı ben de böle ucubik görünümlü bir aleti kullanmazdım sanıyorum. uygun biçimde uygulanıp güzel bi rimelle desteklenirse şahane sonuçlar ortaya çıkarır. amaaaaaa;

bazı sabahlar uykunuzu alamadıysanız, lensi gözünüze zorla taktıysanız bi de göz kapağınızı bu alete sıkıştırırsanız işte o an, tam o an ölmek ister insan.
  • eskiyenini ''fakire verirsin diye atmadım'' dedim diye annemden bir ton azar işittiğim alet edevat.
    hem yapmayı beceremez, kirpiksiz gibi, saçma sapan bi kız yapar, böyle aletlere muhtaç eder, bir de üstüne kızar. yapaydın ok gibi kirpikler de ihtiyaç duymayaydık ya alla allaaaa..
  • kirpikleriniz kısa olabilir. az kıvrık olabilir. bir de benimkiler gibi dümmmdüz olabilir. evet o kadar dümdüz olabilir ki gözlerinizin üzerinde bir gölge yaratabilir.

bu aletin iyisi * (boyu işlevi her şeyi önemli, mahallemizin parfümerisinden almıyoruz o yüzden) gözünüzün önünde birlikte yaşamaya alıştığınız perdeyi kaldırabilir, gözlerinizin rengini değiştirebilir hatta daha ferah bir bakış açısı sağlayacağı için duygu durumunuzda bile değişiklikler sağlayabilir.*
  • erkeklerin bunu kullanan kadınlara uzun bir müddet hayretler içerisinde baktıkları,baktıktan sonra bir müddet daha baktıkları ve gitgide bu hayret verici müddetlerin uzayayazdığı anların yaşanmasına sebebiyet veren kirpik dostu güzel alet.
  • her kullanmaya kalktığımda göz kapağımı sıkıştırıp birkaç kirpiğimi de telef eden ne akla hizmet aldığımı bilmediğim saçma sapan bir alet.
  • kullanımı abartıldığında kirpiklerin dökülmesine ve gözlerinizin bilye gibi gözükmesine sebep olur.
  • eğer göze çok yakın tutarsanız canınızı yakabilirsiniz bununla. rimel üstüne kullanırsanız iğrenç yapış yapış kirpiklerle dolaşırsınız. en uygunu rimel sürmeden hemen önce kirpiklerinizin dibe yakın yerinde değil, tam ortasında kullanmaktır bu makas görünümlü aleti. kesinlikle gözleri daha büyük gösterir. kirpik kıvırıcı kullanılmış gözle, kullanılmadan öylece rimel sürülmüş göz arasında çok fark vardır.
  • hatun kişilerin kirpiklerini kıvırmak için kullandıkları söylenen oldukça korkutucu görünüşlü, hatta cinayet aleti olabilirmiş hissi yaratan, gerekliliği tartışılabilir tuhaf nesne..
hesabın var mı? giriş yap