• yanında kız arkadaşı olduğu ve kolunu omzuna attığı için yemiştir; alçaklık, "delikanlılık" gibi kavramlarla canlılık belirtileri gösteren insanlar yüzünden yemiştir, kendisi de ayrı delikanlıdır o ayrı; napıyosunuz lan durduk yere manyak mısınız şeklinde hiçbir tepki göstermeden direkt dalmış ve kavga aralandıktan sonra da gerzeklerin peşinden koşup kavgayı devam ettirmiştir.

çünkü bu ülkede sokakta hiçbir kızla sarmaş dolaş gezemezsin kardeşim, "bak ben gezebiliyor muyum?"

yani ki, cinsel açlık kaynaklı delikanlılık kültürü bu malların beslendiği.
  • dün yaşanmış olmasına (23 haziran 2014) rağmen hala sözlükte bıkmadan usanmadan internet bağlatmışsın kardeş esprisi kasmaya çalışanları gördüğümüz olay. bitmediniz la.
  • apaçilerin çekemediği gençtir. zira bu apaçiler yanında sevgilisi olan kıza 4 kişi laf atmaktan çekinmezler.
    (bkz: karakter?)
  • bu genç üzerine doğru yürüyen dallamaya yanından geçerken çelme taktığı için kavga başlamıştır. omuz atma yok esasında. daha önceden birbirlerini tanıyor olma ihtimalleri yüksek.
  • bir avuç ipne tarafından dövülemeyip bir de üstüne bıçaklanan gencin videosu, helal olsun geri vites yok.
  • saldırıya uğradığı halde dayak yememiş,tersine atmış gençtir.
  • hayrettir ki "ordulu" ya da "orduda" kelimeleri kullanılmamıştır başlıkta. konya'da ya da diyarbakır'da olsaydı seyreyle filmleri.

tanım: bence failleri bulup tek tek ağızlarını burunlarını eline verecek bir kişidir.
  • teke tek kalsa çoğunu sikecek genç. bu orospu çocuklarını tenha yakalasa çoğu "abi, abi, abi" diyip göt yalayacak tipler. acil şifalar diliyorum.
  • eminim bu videoyu artık izlemiş olan gençtir. o götügevşek apaçi bozmalarını tek tek saptayıp, tek tek yakalayıp ağzını burnunu kıracaktır. kendisine şimdiden ellerin dert görmesin diyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • yanında kız arkadaşı olması ile ilişkisi olmayan yavşakça hareket. burda önemli olan altı kişinin bir kişiye saldırması kızla bir ilgisi yok. erkeklik ve delikanlılık kavramlarının içi boşaldı günümüzde malesef.
hesabın var mı? giriş yap