• her baba kizina duskundur ve kizi onun icin hala buyumemis, acmamis bir cicektir diye dusunerek nasil acilar cektigini tahayyul edebiliriz. ne kadar modern olursa olsun, o gece baba kendini yiyip bitirir, mahveder.ama gene de "doganin kanunu" diye diye kendini teselli etmeye calisir babalar.

ama gene de daha kotu durumlar da vardir, misal:
    (bkz: seks sinemasinda baba ile kizin karsilasmasi) (bkz: 14 yasindaki kizinin odasinda dildo bulan baba)

bonus:
    (bkz: kiz babasi olmanin zor yanlari)
  • kiz cocuk isteyenlerin bir kez daha dusunmesine sebebiyet verecek durum.
    (bkz: kizini dovmeyen dizini dover)
  • babaniza bu iskenceyi yasatmak istemiyorsaniz bakire olmadiginizi soyleyin, yalniz birisi cesaret eder ve denerse ve bu derin yasam tecrubesini bizimle paylassin,gereksiz kalp krizlerine ve olumlere yol acmayalim.
  • -ohh cok sukur! sonunda bir koca buldu bizimki
    - umarim evlendim diye korunmaktan vazgeçmezler, dedeolmak icin cok gencim ben.
  • - bey pek solgun gorunuyorsun
    - ya hanim rahatsizim biraz
    - ama bey bu gerdek olayindan mi, bak bizimki ne heyecanliydi de mi bidi bidi vidi vidi
    - hanim 25 cm diyorlar damadinkine, nasi dertli olmam, ezdi gecti beni
  • - ahh ulan! benim kayınpederin o gün attığı bakışın anlamını çözmek bugüne kısmetmiş. ben de senin haso dayı ben de senin.
  • kendisi bir bitki misali tozlaşarak o kızı meydana getirdiği için kızının sevişiyor olmasını aklı almayan; kızını evlendirdiği, kızı bir şekilde mutlu olduğu için mutlu olmayıp "zikiyorlar kınalı kuzumu" diyen, halbuki erkek çocuğu olsa "oh aferin evladıma çatır çatır zikiyor iyi ki evlendirmişiz" diyecek olan bir babanın psikolojisidir evvelki tanımlardan anladığım kadarıyla.
  • ulan zamanında bi bekaret kemeri taktırsaydık şimdi böle maç sonucu bekler gibi beklemezdik.emin olurduk en azından.ya şey çıkarsa ne derim nasıl bakarım hikmettin beylerin yüzüne.
  • gerdeğe giren damadın sırtına vurulurken dikkat edilmesi gerekir babaya. sırta değil de ya kafanın arkasına vurur, ya da kendisini rahatlatacağına inandığı için damadın kıçına parmak atar. sonrasında rahatlar ve bir sigara yakar "nası kodum ipneye" diye. kızının sütülmesi artık onu o kadar etkilemez. durum 1-1'dir.
hesabın var mı? giriş yap