• yara bandı aramasınlar lütfen.
    zor günler geçiriyorlarsa uzun bir süre kafayı dinleyip tazelenerek gelsinler.
    kimse kalbinizin tamircisi olup sonra da kendini kapı önünde bulmak zorunda değil.
    ne istediginizden, nasıl istediğinizden emin olun bir de.
  • öncelikle yaşadığımız döneme göre kızları ikiye ayırmak zorundayız:
    1.gerçekten hiçbir dalavere çevirmeden adam gibi sevgili olmak isteyen kızlar.
    2.para,şan şöhret ve sürekli eğlence arayıp züppelerle sevgili olmak isteyen kızlar.
    birinci kısımdaki kızların sevgili olmak istedikleri erkekte aradıkları genellikle dürüst ve iyi bir insan olmalarıdır.asla yalan söylememelidir.gözü kendisinden başka kızları görmemelidir. erkek arkadaşı zor durumdayken ona yardım etmeyi seven kızlardır bunlar.aynı zamanda erkekte zor zamanında yanında bulunmalıdır kız arkadaşının. böyle bir ilişkide fedakarlık ister kız. en ufak bir şeyde kızıp darılma yanlıştır ona göre. zaten gözlerinde anlarsınız o kızın sizi ne kadar sevdiğini.jestleri ve mimikleri size ne yapmanız gerektiğini anlatır.

ikinci kısımdaki kızlar tam anlamıyla fiyaskodur.bir erkekte aradıkları şey genel anlamıyla paranın gücüdür. para onlar için alışveriş demektir.her allah'ın günü gezmek tozmak demektir.gece kulüplerine gidip bir şeyler içmek hatta orda sabahlamaktır.efenim bu kızlar çok tehlikelidir. size aşık olduklarını falan düşünüyorsanız vazgeçin geç olmadan. yakışıklı olmanız da kurtarmaz gerçekten. çünkü asıl önemli şey paranın gücüdür onlar için. siz daima ikinci sırada gelirsiniz. parayı harcatmak için bulunmuş nadide bir kerizsinizdir onlar için.bunlar acı gerçekler maalesef. bunlar için bana kızmayın. bulunduğumuz devrin şartlarına kızın. kızları tanınmaz hale getirmiş durumda maalesef. son olarak bu kızlar için şunu söyleyeyim: parayı veren düdüğü çalar ;)
  • -cinsiyetçi olmaması, buna bağlı olarak da kadını rencide eden küfür kullanmaması. direkt soğurum.

-kültürel birikim. en azından belli bir sinema, edebiyat müzik zevkinin olması, bunlardan aynı heyecanı alabilmek, tartışabilmek vs.

-güzel gülmesi, dozunda mizah anlayışı, doğallık.

-temiz giyinmek ve belli bir stilinin olması.

-seksle ilgili ergenlik hezeyanlarını mümkünse geride bırakması. doymuşluk ve olgunluk. (bununla birlikte güven, sadakat hissi geliyor zaten. kadın görmemişlerden olmasın kafi)

-dürüstlük, benim de ondan bağımsız bir birey olduğumu anlayabilecek zeka ve kavrama düzeyi, hayvan severlik (bu şart) mümkünse spor ile içli dışlı olması, yaşamayı sevmesi.

-alkol, sigara, uyuşturucudan arınmış ya da hiç bulaşmamış olmak. (bu zorunlu. temiz kafalar temiz vücutlar istiyorum.)

-tip kriterim yok. yani çok dikkatimi çekmeyecek biri üstteki kriterlerle ilgimi çeker.

bonus: bisikleti olursa süper olur bir de^^ şu hayatta en keyif aldığım şey sevgilinin bisikletle beni gezdirmesi. sürmeyi bilmiyorum gfşh.

edit: #67080911 ana bu ney lan haha. ilahi. bisiklet sürmeyi bilmeyen biri sanat sever birini isteyemiyor yani. ayar gibi ayar. aferin*
  • siz hayal edersiniz, sonra hayat karşınıza en abidik gubidik insanı çıkarır, bir bakarsınız ona tutulmuşsunuz, hadi bakalım geçmiş olsun
  • içinin güzelliği gözlerine vursun, yeterli.
    saygılı olsun bir de
  • burada yazılsın veya yazılmasın ülkemizdeki kadınların ilişki için bile istekleri çoğu zaman şekilci kriterlerle sınırlı kalıyor maalesef. karşısındaki kişiyle "mutlu olabileceğim birisi olsun" fikrinden uzaklaşılıp belli kalıplara sığdırma ya da o mutluluğu belli kalıplarda aramayla kendilerine bir dünya dayatıyorlar. bu sebeple kendilerini gerçekten mutlu edebilecek olanları görmezden gelip parçalıyorlar ve kalıbına uyan ama mutlu olamayacakları adamlara değer veriyorlar. işte bu gerçekten aynı yolda yürüseler ikisinin de mutluluğu bulacağı adamları da yıpratıyor ve bir güvensizlik ortamı oluşturuyor. "kaçan kovalanır" veya "4s kuralı" gibi şeyler de bundan sonra ortaya çıkıyor.
    özetle kadınlar ne istediğini bilmeli ve kendisini geçici, saçma sapan kalıplara dayatmamalı.
    ülkemizdeki kadınlar diye giriş yapmamın sebebi şu: yabancılar tipe veya yukarıdaki şekil itibariyle ve materyalist kriterlere hiç mi bakmıyorlar ? yoo, gayet çok bakan var. ancak belli bir olgunluk seviyesinden sonra ki genelde bu öyle çok yaş almayı gerektirmiyor, mutluluğu bulabileceği adama, ambalajın içindekine değer vermeyi biliyor kimisi. türkiye'de bu dışarıya göre belki daha az.
  • sevim koş yeni liste açiklanmiş
  • yalan söylememesi, aldatmaması, karakterinin iyi olması, bencil ve kibirli olmaması...
  • herkes için değişkendir. beni hep tuhaf tipler bulduğundan "ruh sağlığı yerinde olsun, yeter!" diyorum.
  • beklenen çoğu hareketin şekilcilcilikle alakası olmayan arananlardır.

o özelliklere sahip olduğunu tanıştığında kontrol etmiyorsun herhalde liste liste. zamanla yapılan hareketler, davranışlar kişinin hangi değerinin ya da nasıl bir yaşam tarzının daha baskın olduğunu gösteriyor zaten. bu noktada da eğer karşı tarafın değerleriyle ya da yaşam tarzıyla uymuyorsa kopup gidiyor.

yediği içtiğini her an paylaşan, sürekli kendini anlatan, karşındakine bugüm sen nasılsın dedikten sonra tekrar kendine dönen, parasını konuşan, hiç bir konuya dair ufak da olsa fikri olmayan, yaptığı şeylerle sürekli övünen sadece erkekler değil kadınlar da iticidir benim için arkadaş olmak adeta bir işkencedir.
hesabın var mı? giriş yap