• (bkz: batik hamam)
  • şimdilerde erdoğan'a aşık olan bir fetöcü iş adamına kiralanan doğa harikası ve tarihi koy.

bölge, ona verilsin diye bir çok hukuki işlemden geçirip en sonunda ihale edildi.

yeşil ve tarihi olan ne varsa ona düşman olan böyle bir hükümet olur mu amk. 29 yıllığına verilmiş.

sermaye dostu halk düşmanı bir anlayış ile böyle, geçmiş olsun.
  • kiralayanların ve kiralayanın kleopatra'nın lanetine uğramalarını dilerim çünkü hukuğun adaleti işlemiyor bu topraklarda.
  • antalya'nın kemer ilçesinin tekirova beldesinden, yaklaşık 2,2 km stabilize yol katedilerek varılabilen bakir bir koydur.

koyun 1 km güneybatı açığında çakıldan sahil bulunmaktadır. buraya karada ulaşım yoktur. sadece yüzerek gelinebilir. 1 km yüzdükten sonra varılan o harika sahilde bile bir sürü çöp bulunmaktadır. çünkü teknelerden atılan pislikler dalgalarla birlikte oraya sürüklenmiştir.

not: şimdilik burada hiçbir işletme vs bulunmamaktır. fakat burası da hükümet yanlıları tarafından 29 yıllığına kiralandığı söylenilmekte olup, otel yapılacağı iddia edilmektedir.
  • çeşme'de bulunan muhteşem güzellikteki koy. benim açımdan tek kötü yönü denizin aşırı soğuk olması.. bugünden sonra rusya'da denize girmek nasıl bir şey diye merak etmeyeceğim..
    gökova körfezinde de bir adet kleopatra adası vardır ancak her zaman yerel ismi tercih ederim.
    (bkz: sedir adası)
  • abartıldığı kadar suyu soğuk olmayan koydur.ulaşımı biraz sıkıntılı site içerisinden ya da siteyr girmeden tali yoldan inilmesi gerekiyor.ama emin olan gittiğinize değecek. kaştaki kaputaşdan bile güzel o derece diyeyim. kalkan plajının yeri ayrı onla kıyas yapamadım.
  • https://eksiup.com/p/q357391f4wqr

deniz temizliği muhteşem, soğukluğu klasik çeşme denizi soğukluğunda.

birçok insanın delikli koy'a gidip 3 5 taş ziyaretiyle denize gittim edası yerine buraya uğrayın dediğimde sevap beklentim oluşuyor.

plaj oldukça bakir, lavabo su vs yok. kafa dinlemek adına plajdan en güzel beklentim budur.

dönüşte de 2 tane otostopcu genç almıştım.
    + gençler hayırdır delikli koy'dan mı?
    kızlar cevap verdi:
    - ee şey evet.
    + kleopatra koyu'na gitseydiniz?
    - 2 günümüz vardı değerlendirmek istedik.

yahu 2 gününü taşların arasında değerlendirdin ama oldu mu şimdi.

bu gençler hiç okumuyor araştırmıyor çok acı.

şöyle izleyebilirsiniz:
    https://youtu.be/8ojt9dngq7m
  • 5 senedir gidemediğim doğa harikası. üzgün pikaçu modunda seksi fotolarına bakıyorum.

(bkz: adana limanı'nın yürekleri hoplatan pozu)
  • iki tane bilinen kleopatra koyu vardır. birisi izmir, çeşme'dedir. diğeri ise antalya tekirova'dadır.

antalya'daki kleopatra koyu 29 yıllığına özel bir şirkete kiralanmış ve ardından açılan davada mahkeme yürütmesini durdurmuştur.

kleopatra koyu erdoğan’a aşık olan fettah tamince’nin oldu
    kleopatra koyunun ihalesi iptal edildi haberdeki resim de hatalı. çeşme'deki kleopatra plajını koymuşlar.
hesabın var mı? giriş yap