• şiddeti kadın uygulayınca neden bu kadar mutlu olduğunuzu anlamadım. aynı kafayı erkek kadına atsa burnunu muhtemelen kırmış olsa bu kadar sevinecek miydiniz? ülke olarak kafayı yiyoruz yavaş yavaş
  • dayak yiyen, kadın olsaydı debeye girecek olan entry sanırım şu şekilde olurdu;

bir kadının aldatması ona şiddet uygulanabilceği anlamına gelmez, dayağı meşrulaştırmaz. hatta bir kadına hiç bir şekilde şiddet uygulanamaz...

yetti mi yetmez, biraz da hükümete erkek ırkına küfredilir vs...
  • bu videoya "ay ne güzel yapmış" diyen başta hanım izleyicilerimiz, kadına şiddet hadiselerinin önemli bir kısmını onayladıklarından habersizler. e farkında olsalar kendilerine yavşak denmesini kolay kolay kabul etmezler herhalde, değil mi?

videodaki adam gerçekte ne yapmış, kadın her şeyi doğru biliyor muymuş, aklı yerinde miymiş... aman sakın o güzel kafanızı yormayın böyle şeylere.

sonra kimse şaşırmasın insan insana bunu nasıl yapar diye. hemen herkesin bilinçaltında şiddetin kendince doğru bir zamanı var. yeter ki insanın kendisine uygulanmasın.
  • ohh ellerine sağlık diyen kadınlar, aldattığı için veya başka bir sebepten ötürü dövülen kadınlara da ağlamayacaklar o zaman. şiddet şiddettir.
  • olayin türkiye'de oldugunu sananlar var. olay, gecen yaz ingiltere glasgow'da bir barda oluyor.
    kadinin adamla ne iliskisi var bilinmiyor.
    polise basvuran olmamis.
    link

eksi magazin muhabiri rhan rhan, honolulu'dan bildirdi.
  • olayın ne olduğunu bilmeden "oh olsun içimin yağları eridi" minvalinde yazanların kafa yapısını merak ediyorum.
    videoyu ilk açınca yatakta basıldılar filan sandım ama public bir yerde yanyana duran iki kişiden birine saldıran bir kadın gördüm sadece.

kocası olduğunu nereden biliyorsunuz? kimin haklı kimin haksız olduğuna nasıl kanaat getirdiniz?
  • başta kafa mı atıyor ben mi yanlış gördüm?

#ablabizidedovsene
  • eger ki dayak yiyen kadın olsaydı 'oh olsun' diyenlere her türlü hakaret ve saldırı yapılırdı. bu ülkede ki cinsiyet iki yüzlülüğü önlenemez boyutta.
  • diğer kadının umursamazlığı da yarmıştır. hele de saçını arkaya atışı efsane.
  • oh espriler falan gırla herkeste.. yarın öbür gün karısını başka bir adamla gören adam karısının ağzını burnunu kırdığında kimse sesini çıkarmasın!
hesabın var mı? giriş yap