• sözlüğe renk getireceğine inandığım bir çaylak:))

kimi zaman afacan
    kimi zaman bir bacı
    kimi zaman bir sırdaş
    kimi zaman bir clubber;)
    kimi zaman bir ingiliz asilzadesi..
  • yedi yaşından beri anadil seviyesinde ingilizce'ye hakim bir yazar(mis).

(bkz: #62572591)

anlamadigim, anadili ingilizce olan bir ulkede dogdu fakat 7 yasina kadar konusamadi mi; yoksa 7 yasinda* ogrenmeye baslayip hemen anadil seviyesinde konusmayi becerebildi mi?

not: kendisine mesajla soramadigim icin (bkz: bu yazara mesaj yollanamıyor) buraya yazdim.
  • (bkz: #64560723)

keşke kendisine bu entryi daha önceden iletebilseydim, çok geçmiş olsun..
  • ablam, bacım, gurbet elde türkiye hasreti çeken, hasretini bir yandan da sineye çeken güzel kalpli arkadaşım...

ufaklığı ile ile nice mutlu seneler görsün inşallah...
  • insan... çok büyük bir dost. ayrıca çok güzel sesi var :)
  • o bir çilekeş. o bir erkek fatma. o bir yargı machine. o sohbeti datlu.
    tanıyın, tanışın.
  • genç bir kızın, kilosuyla ve bakışlarıyla dalga geçen kendini feminist ve hümanist olarak adlandıran ama uzaktan yakından alakası olmayan bir hanım kızımız daha. bunlar için utanç duymaktan bıktım artık, emma watson'un dediği gibi kadının en büyük düşmanı ve en büyük rakibi tekrar kadındır. birleşmiş milletler konseyinde açıklamıştı bunu. haksız sayılmazmış, dedikleri çünkü iğrenç zihniyetinde ötesinde bir şey.

#140959019 ---------- hemcinsine yaptığı aşağılayıcı yorum.

silerse diye bu da : görsel

sadece instagram'a fotoğraf yükleyen bir kızın bakışlarını fok balığına mı benzetmesi dersin, çocukluk yıllarında tramva yaşamış mı dersin, her şeyi suçlamış. sanki kızla aynı odada aynı evde büyümüş, o kadar bilgili bilgili konuşmuş. sanırım boş günlerinde yargıçlık yapıyor bu hanım kızımız.

sen de bir annesin, yazılarında öyle diyorsun, kız çocuğun olduğunu düşünüyorum, kız çocuğun eğer ileride böyle fotoğraflar paylaşıp, ekrana fok balığı gibi gibi bakacak olursa, diğer insanlar tarafından zorbalığa maruz kalırsa en büyük sorumlusu sensin. çünkü seni küçük bir çocukken iyi yetiştirmedikleri için, doğruyu ve yanlışı öğretmemişler sanırım.

bunu okuyan diğer yazarlar, sen de abd ve batı medyasının dayattığı zayıf ve güzel bir kız olma algısını reddet. reddet ki böyle insanlar azalarak bitsin.

maalesef sizin gibiler, iğrenç ötesi zihniyetlerinizi değiştirmek çok büyük bir güç olduğu için sadece vakit kaybısınız, uğraşmaya değmez.

az daha unutuyordum, sözlüğün daha iyi bir ortam olması için..

(bkz: engelle geç)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • 10 numara yazıları, huzur veren sohbeti ve muhteşem aurasıyla dikkat çeken fantastik yazar. madam king beyler lafındaki madamdır. ablam yahut kız kardeşim yok ama olsaydı kendisi gibi güçlü bir kadın olmasını isterdim.
  • tanışmaktan şeref duyduğum çok değerli, muhabbeti çok güzel bir insan.
hesabın var mı? giriş yap