• şöyle bir şey olsa gerek. ama kıla tüye çok takmamak lazım. neticede şöyle bir durum da var...
  • (bkz: pkos) dur muhtemelen
  • ne yaptığına anlam veremediğim. birisi ojenin parmaklara sürülmek için olmadığını öğretmeli.
  • eger parmak ustlerinde de kil varsa kiz degil sempazedir o..
  • asıl ilginç olan kıllı koları değil parmaklarına oje sürmesidir bana göre. zira oje parmağa değil tırnağa sürülür.
    türkçe konuşmaktan aciz tiplerin diline sakız olmasın. kollarına ağda yapsın, ojelerini de tırnağına sürsün.
  • bir arkadaş vardı kulakları cinlasin bacakları da killiydi. mini etek giymiş baldirini aldırmis oturunca üst bacaktaki kıllar gözükuyordu. madem kokos olucan fantezi yapma türkiye burası killarını aldir
  • ojeli olmasa bile o kılların bir kıza yakışmadığından, o kılları almasında ısrar etmemiz gereken kız. adriana lima farklı bir evrende, farklı bir boyutta ondan cesaret alıp bırakmayın lütfen.
  • kadınları her yerindeki kılları temizleyip erkeğine güzel görünmek zorunda olan cinsel objeler olarak gören hıyarları rahatsız etmiş durumdur.

2. tanım: ayak parmaklarının üstü ve ayaklarının üstü hayvan gibi kıllı ama yazın parmak arası terlikle gezen o iğrenç estetikten yoksun dolma parmaklarını gözümüze sokan erkeklerle aynı şeydir.
  • ülkemizdeki şu ağır abazanlık koşullarında erkek adamın kafaya takmaması gerekir.

horoza sormuşlar "tavuk mu yumurtadan çıkar, yoksa yumurta mı tavuktan". horoz, "ben koyar geçerim polemiğe gimem" demiş

koy geç arkadaşım. hala kılı var tüyü var. buldun da bunuyorsun utanmaz rezil!
  • benim kıllarım sarı diyen kız
hesabın var mı? giriş yap