1. içine atilla dorsay kaçmış bir çok sözlük yazarının yarısında çıkacağı film.

edit: şafak sezerin devam filmlerinde yaşadığı sıkıntıyı bu filmde de görürüz. ama izlenesidir, güldürür. amaç da bu değil midir zaten, bazı arkadaşlar godot'yu beklerken, bu filmi izleyenler de bunu beklerler.
  2. şafak sezer filmin çekimleri sırasında yaşanan olayları anlatırken "bir türlü sevişemedik. komedyenin sevişmesi kadar zor bişey yok, kızarıyorsun bozarıyorsun." demiş.

niye ki la?
  3. "ilk film kesinlikle harikaydı" diyen ben ve benim gibiler için, şimdilik harika bir komedi gibi gözüken ikinci kolpaçino filmidir.

fragmandan anlaşıldığı kadarıyla ilk filmdeki orijinal espriler ve kişisel özellikler kolpaçino bomba'da da korunmuş gibidir. merakla bekliyorum.
  4. sonunda yenisinin çekilmeyeceği sinyalini verdiği için çok üzüldüğüm filmdir. bazı üst düzey mizah anlayışı olanlar beğenmeyebilir fakat biz gariban tayfası olarak feci güldük.
  5. sevgili ekşi sözlük enteli; eğer bu filme de ilki gibi bok atıp milleti soğutursan iki yakan bi araya gelmeye kan sıçasın inşallah. çünkü ilk filmi senin ve saz arkadaşların sayesinde sinemada seyredememiştim.

gelelim filme. bomba gibi bir film. bak adı üstünde komedi filmi işte, izle gül eğlen kafanı dağıt hepsi bu...

edit : ilk film kadar güldürmediğini söylemeyi unutmuşum. bu arada sinemada herkes küfürlere güldü ama bana göre olay ganyotçuda bitiyor. bu adam için izlenir.