şükela:  tümü | bugün
 • içine atilla dorsay kaçmış bir çok sözlük yazarının yarısında çıkacağı film.

  edit: şafak sezerin devam filmlerinde yaşadığı sıkıntıyı bu filmde de görürüz. ama izlenesidir, güldürür. amaç da bu değil midir zaten, bazı arkadaşlar godot'yu beklerken, bu filmi izleyenler de bunu beklerler.
 • oyuncular arasında arzu yanardağ'ın da adının geçtiği film.
 • filmin yapım firması, şafak sezer ve tayfun topal'ın ortak olduğu su film'dir. su aynı zamanda şafak sezer'in kızın ismidir.
 • şafak sezer filmin çekimleri sırasında yaşanan olayları anlatırken "bir türlü sevişemedik. komedyenin sevişmesi kadar zor bişey yok, kızarıyorsun bozarıyorsun." demiş.

  niye ki la?
 • "ilk film kesinlikle harikaydı" diyen ben ve benim gibiler için, şimdilik harika bir komedi gibi gözüken ikinci kolpaçino filmidir.

  fragmandan anlaşıldığı kadarıyla ilk filmdeki orijinal espriler ve kişisel özellikler kolpaçino bomba'da da korunmuş gibidir. merakla bekliyorum.
 • özlem hasgülden sonra arzu yanardağ ile de çekilen sevişme sahneleri çöpe giden film.
  http://magazin.haberturk.com/…e-sezeri-sevistirmedi
 • sonunda yenisinin çekilmeyeceği sinyalini verdiği için çok üzüldüğüm filmdir. bazı üst düzey mizah anlayışı olanlar beğenmeyebilir fakat biz gariban tayfası olarak feci güldük.
 • ilk filmin yanından dahi geçemeyecek devam filmidir. şimdi durduk yere kötüleme, bok atma olarak algılanmasın ama filmin komedi yönü cidden çok zayıf. elit komedi, küfürsüz komedi gibi zırvalardan hazzeden bir adam olmama rağmen bu filme git, kafa dağıt, gül diyemiyorum.. 2-3 sahne dışında gülecek birşey de yok be arkadaş. nerde ilk kolpaçino nerde bu.. kadro aynı, yazan aynı ama ortaya çıkan sonuç maalesef farklı. sadece benim fikrim mi bu yönde? diye düşünmedim de değil ama filmde espri niyetine kullanılan birçok replik salondan genel olarak hiçbir reaksiyon alamadı. ( ahuahahahu diye gülen 2-3 ergen dışında). bu yüzden, keşke biraz daha ertelenseymiş de ilk filmin tadı hiç kaçırılmasaymış diyorum...
 • ilk filmdeki ganyotçuya bir isim verip arif yapmışlar. bu da gösteriyor ki "beeeeeeynim gitti, ben seni nerden tanıyorum, hangi semtte oturuyosun, aaaazına balgam atarım..." gibi şeyler izleyicilerin hoşuna gitmiş. he ne alaka, isim vermişler sadece ne abartıyosun diyenler filmi izlediklerinde ne demek istediğimi anlayacaklardır.
  ayrıca, ilk filmde özgürün sevgilisine araba almaya gittiği galerinin kapısından "selamun aleyküm, abi erzuruma gidicez varsa bi yol parası be" diyen adam galiba bu filmdeki üzerine bomba yerleştirilen adam.

hesabın var mı? giriş yap