1. içine atilla dorsay kaçmış bir çok sözlük yazarının yarısında çıkacağı film.

edit: şafak sezerin devam filmlerinde yaşadığı sıkıntıyı bu filmde de görürüz. ama izlenesidir, güldürür. amaç da bu değil midir zaten, bazı arkadaşlar godot'yu beklerken, bu filmi izleyenler de bunu beklerler.
  2. oyuncular arasında arzu yanardağ'ın da adının geçtiği film.
  3. şafak sezer filmin çekimleri sırasında yaşanan olayları anlatırken "bir türlü sevişemedik. komedyenin sevişmesi kadar zor bişey yok, kızarıyorsun bozarıyorsun." demiş.

niye ki la?
  4. heyecanla beklediğimiz kolpaçino'nun devam filmdir. haberlere göre şafak sezer bu filmin setinde bir figüranı dövmüş.
  5. "ilk film kesinlikle harikaydı" diyen ben ve benim gibiler için, şimdilik harika bir komedi gibi gözüken ikinci kolpaçino filmidir.

fragmandan anlaşıldığı kadarıyla ilk filmdeki orijinal espriler ve kişisel özellikler kolpaçino bomba'da da korunmuş gibidir. merakla bekliyorum.
  6. fragmanda kimsenin dikkatini çekmemiş, ancak kurtlar vadisi'nin gelmiş geçmiş en klas karakteri cerrahpaşalı halit de filmde rol almakta.
  7. sonunda yenisinin çekilmeyeceği sinyalini verdiği için çok üzüldüğüm filmdir. bazı üst düzey mizah anlayışı olanlar beğenmeyebilir fakat biz gariban tayfası olarak feci güldük.

kolpaçino bomba hakkında bilgi verin