• geçen parkta denk geldik söz sahibine. minnacık bir köpek gelince bizimki dahil bütün çocuklar etrafına toplaştı, başladılar mıncıklamaya. köpek 5-10 metre ötede salıncakta kızını sallayan aplaya doğru yürümeye başlayınca kadın böğürdü itin sahibine. köpeğinizi alır mısınız lütfen çocuğum çok korkuyor??!! çocuk sallamıyo bile amk. bariz kendi tırsıyo el kadar köpecikten. hayvan sevgisi olmayan bi çocuk daha yetişiyor maalesef. o değil de tgif.
  • köpekten korkmak da suç oldu amk.
    korkar, korkabilir; yaklaştırmayıver köpeğini. çok mu zor?

pardon ya, sokaklar köpeklerindi, fazlalık olan bizdik; unutmuşum.

bıktık lan hayvan faşizminizden; yeminle bak!

sevgi değil, faşizm dedim; ikisi ayrı şeyler.
  • arkadaş sanki memlekette her şey yolunda da bi tek şikayetimiz köpekten korkan insanlar ya da bankacıların gürültü eden müşteriyi uyarmaları kaldı.
  • hayvan sevgisinden bahseden adamın 'itin sahibi' diye bahsettiği konu. yalancı duyarınızı yesinler.
  • insan sevmez, tebessüm etmez, umut vermez köpekten korkuyor diye suçlar. bu ne yaman çelişki.
  • yarrak kafası bende korkuyorum çocuğumda piç
  • korkabilir gayet normal bir durum.
  • iki tip insan var, birincisi herkes köpek sevmek zorunda gibi, düşüncesizce köpeğini başkalarının burnuna sokup "bir şey yapmaz" diyen; ikincisi ise ilk mesajdaki gibi 10 metre uzaktaki el kadar köpeğe tahammül edemeyen. ikisinin de amk.

tanım : bir talep.
  • başıma bir şey gelmeyecekse çoğu köpeği çoğu insandan daha çok seviyor, daha güvenilir buluyorum.
    elbette köpeklerin insanları ısırıp zarar vermesine üzülüyorum ancak her köpeğin saldırgan olduğuna dair önyargı taşımak ve kendi halinde, masum, kimseye zararsız köpekleri bile tehlikeliymiş gibi göstermenin de yanlış olduğunu düşünüyorum.
    önyargılı, düşündürücü bir soru.
hesabın var mı? giriş yap