• uçan tekmeyi yedikten sonra, köpeğin kaçışı manidardı.
  • sabah vakti sevinçle karışık gülmeme ve helal olsun dememe sebep kedidir. köpekleri daha çok sevmeme rağmen kediye kanım ısındı.
  • hızır gibi yetişmiş patileri dert görmesin
  • çocuğunu bırakıp köpeğe hareketlenen anneyi görmemizi sağlamıştır. (şoka girdi heralde. çocuğu bırakıp köpeğin peşine gidilir mi?)

not: tekir kediler daha avcı olurlar. genetik olabilir(?)

araştırmacı kişilik proksauaztwa'dan aktarım: "köpeğin peşine gitmemiş. köpek yine yakınlara doğru gelmiş tekrar saldırmasın diye köpeği uzaklaştırmaya ve köpeğin sahibini haberdar etmeye çalışmış o sırada kendisi de ısırılmış."
  • inanılmaz bir video. köpeklerin yapması gereken şeyi bir kedinin yapması... üstelik köpeği uzaklaştırdıktan sonra tekrar gelip etrafı kolaçan etmesi ...

gerçekten inanılmaz.
  • sürüsünün güvenliğini sağlayan kedidir. kedi fıtratına yakıştırılmasa da tipik bir kedigiller davranışı sergilemiştir.
  • 2 gündür sinirlerimi çelik gibi tutmaya çalışırken su koyuverdiğim video olmuştur. çizmeyi, mahmut'u izleyememiştim.
    bir parça "sevgi" kaynaklı hareket.. neyse yazamıcam bile.

eve gidip kedilerime sarılarak ağlamak istiyorum.
  • kedinin cesaretine helal deme sebebidir...
  • kedilik hala ölmemiş dedirtir.
    günümüzde böyle duyarlı kedileri görmek gayet sevindirici.
    baskı ve rejime kafa tutmuş, kendisinden güçlü bir varlığı geri püskürtmüştür.
    kendisini tebrik ediyor ve günümüzde böyle kedilerin varlığı son bulmasın diyorum.
  • aramaya inandırılmış başlığa entry giren gerizekalılardan daha zekidir.
hesabın var mı? giriş yap