şükela:  tümü | bugün
  • takip edilesi ender yazarlardan.
  • özel mesajla yazarların annesine söven zavallı.
  • takip listeme aldığım yepyeni yazar. internetten güzel şeyler buluyor.
  • bildigin fasist, ne eksik ne fazla.
  • (bkz: amini daglara yazdim yarim)

aynı yazar. kaznuk'un ya da kanzuk'un yeğeni. bakalım bu entry ne zaman silinecek.
  • cehennemde çıtıy çıtıy yanmaktan korkmayan yazar.

not: allah da mı kürtçü lan?
  • bu yazar hakkında yazdığım aşağıdaki mesaj, hiçbir hakaret falan barındırmamasına karşın ''göte girebilir'' diye siliniyor. girmez arkadaşım, silmeyin. girerse benim götüme girer, siz rahat olun. namaz kılmaya domalmak diyen adamın entry'sini silmeyen bir moderasyon kadronuz var; onun götüne girmezse bu benim götüme hiç girmez. hanginizin yeğeni bilmiyorum da, canımı sıkmayın benim.

''fazla heyecanlı bir tip. sözlükte son zamanlarda türeyen ''seküler, şamanist, türk ırkçısı'' türevlerinden. en büyük hayali, ''ikinci istiklâl mahkemeleri'' dediği seyar ölüm taburlarında nefret ettiği herkesi öldürecek bir rejimi görebilmek; müslümanları sindirmek, kürtleri öldürmek vesaire...

gördüğü şey ise harp okullarının kapatılması asffagadsa.''
  • kendini türkçü sanan; kanı bozuk, kim bilir ne devşirmesi olan şahsiyetsiz bir yazar.
  • 3 gun önce girdiğim ve sebepsiz ve taraflıca silinmiş/sildirilmiş entrym;

yukarıdaki entryde de bahsedildiği gibi galiba birinin yeğeni olan yazar.
    (bu bir tanımdır)

fenahuyluspazo'nun başına gelen adamcılık benim de başıma geldi.

bu başlığa girmiş olduğum entry silinmiş. neden silindiğini anlamak güç. kendisinin benim hakkımda girmiş olduğu entrynin tam olarak ayna tersi olan entry neden siliniyor?

yok entry bir sıkıntı barındırıyorsa, neredeyse birebiri olan #70915022 numaralı entry neden silinmiyor?

babanızın çiftliği mi lan ekşi sözlük? canı isteyen istediği kişinin entrysini sildirebiliyor mu? hem de birebir aynısını girmişken? nereye başvuru yapılıyor?
    aynen yukarıda da dendiği gibi; insanların canını sıkmayın.

işinize geldiğinde hak hukuk gak guk, işinize gelmediğinde adamcılık. yok öyle.

kendisinin girmiş olduğu entry görseli: https://i.hizliresim.com/9drkwr.png
    kendisinin girmiş oldığu entry adresi: #70915022

kendisi hakkında girmiş olduğum, silinmiş entry görseli: https://i.hizliresim.com/mjdvxz.png
  • özelden gönderilen cinsiyetçi, ableist mesajlar için bir yaptırım olması gerektiğini tekrardan hatırlatan yazardır.