• buradan iletişim ve güzel sanatlar fakültelerinin sinema bölümleri hocalarına sesleniyorum: "yalvarıyorum bizim gerizekalı öğrencilerimize izletin bu kısa filmi!!"
  • b sınıfı leş trash movie ekolünün gelmiş geçmiş en iyilerinden.

üstüne üstlük %100 saf 80'ler bombardımanı.

maksimum derecede ekşın ve klişeyle bezenmiş efsane mertebesinde bir kısa film. hayatımın yapımlarından birisidir izleyip bitirmiş olduğum şu anlar itibariyle.
  • 80'lere çok güzel bir veda. gerçekten gelecekte aynı frapan coşkuyu kitlesel olarak tecrübe edeceğimiz bir dönem olur mu bilmiyorum (bkz: 80'lerde çocuk olmak/@ssg). false pretension'ın bahsetmediği ve ilk izlemede gözüme çarpan spesifik göndermeler:

- çizgi dünyaya arabayla geçerken çizgi arabanın hız göstergeleri kitt paneli.
    - elemanın kendi arabasında david hasselhoff'a kitt rolü verilmiş.
    - çizgi dünya çizim tarzı he-man.
  • kung fu, dinazorlar, naziler, vikingler, robotlar, tanrılar, mutantlar ve zamanda yolculuk içeren, seksenlerin b filmleri ve sin city tarzıyla çekilmiş iştah açıcı film. şöyle bir fragmanı var ve çekmek için işini bırakıp tüm parasını harcayan yönetmeni kickstarter yoluyla kaynak arıyor. merakta bırakıyor insanı, çünkü bu kadar yoğun bir nerdgasm filmi çok görülmemiştir. bir an önce izleyebilmeyi umuyoruz.
  • tamamı yayınlanmış, youtube'dan izlenebiliyor: https://www.youtube.com/watch?v=bs5p_laqivg
  • kaliteli film meraklısı oğlumun tavsiyesiyle izledigim kısa metrajlı isvec filmi. ılk kez onu bu kadar heyecanli gördüm.filmin afisini gördüğümde tipik liseli ergen macera filmi zannetmistim ve baslar baslamaz yanıldığımı anladım.80’li yıllar bu kadar güzel anlatılamaz. ılk hantal bilgisayarlar,omuzlarda taşınan muzikcalarlar, vatkalı genis omuzlar, tarihin eski sayfalari.. filmde herseyi 30 dakikaya sığdırıp izleyiciyi gülümsetmeyi basarmışlar.vikingler, odin, hitler, dinozorlar, araba markalari ve illede o meshur eski hantal bilgisayar ve oyunlar, ve ilk pc virüsleri.görüntü, müzik,teknik ve meshur klişeleriyle sizi yarımsaat mutlu eden david sandberg filmi. magnus betnér ve björn gustafsson' un canlandirdigi nazilerin bıyık diyaloğu ile e-mc3 epey gülümsetti.
  • polis klişeleri, atari tarzı dövüş sahneleri ve diğer herşey.

süper yapmış olm adamlar. inanılmaz eğlendim izlerken. yarım saatim gülerek geçti.

izleyin amk haneke'yi her zaman izlersiniz.
  • kickstarterdan işsiz halimle gömdüğüm 1 dolar sonuna kadar helal olsun dediğim filmdir. keşke daha çok gönderebilseydim.
  • "oha keşke mini dizi serisi olsa her bölümde başka bir tarihi kişiliği kung-fu'lasa" dediğim sabah sabah iyi eğlendiren film.

benim gibi ruhu seksenlerde kalanlar için orgazmik bombastik olmuş. artık canım sıkıldıkça açar izler, bir 80'ler havası solur gelirim.
  • süper film yapmışlar adamlar, mükemmel. ahaha, o kadar çok ince detay var ki. hackerman zamanı hacklerken e=mc3 buluyor sdlkjasdlkasdlk.
hesabın var mı? giriş yap