• hani böyle gözünüz kapalı, dediği her yola gireceğiniz dostlarınız olurya.
    işte öyle itimat veren bir zat-i muhteremdir.
    (bkz: hoş geldin)
  • bekleyip görsek mi bilemedim ama bence hoş gelmiştir..
  • siyaset konuşunca dişlerimi sıka sıka dinlemeyi denerim. hayattan, insanlardan konuşunca onu hayranlıkla dinlerim. birlikte çay içip sohbet etme imkanımız oldu. önyargılı olmama kızdım ondan sonra. yani, tesadüfen bir entrysine denk gelmesem belki de burda yazdığını bilmeyecektim. neyse öyle oldu böyle oldu, iyi bir arkadaşım oldu. kıymetlidir. klavyesine guvvet olsun. ha bir de soğuk oldu biraz, hoşgeldin seyda*
  • bütün kürtler toplandık zirvesinin neşe kaynağı idi. kapitalist tartışmalarında sagolsun bayrağı benden aldı bu kez. varlığı daim olsun. bizans oyunlarına gelmeyip tez vakitte memleketine kürdistan'a dönmesi dileğiyle.
  • keşke tüm serhışk kurmançlar onun gibi olsa. her biji dediğim yazar.
  • çok saf yazar. keşke her gördüğü videoya, yoruma inanmasa. saflık iyi birşey tabiki, düşünüp konuşmak saf olmayan insanlara özgü birşeydir.
  • biraz daha kurcalandigi takdirde haritada tam ters konumlarda yer almamiza ragmen akraba cikabilecegimizi dusundugum yazar.
  • kendisi benim kurt muzigi danismanim olurlar. malum ben anlamiyorum ve yuzeysel bir kulturum var. o yuzden soruyorum "heval ne dinleyelim, bu sarkida neden bahsediyor?" diye soru yagmuruna tutuyorum. sagolsun kirmiyor, ozene bezene acikliyor, anlatiyor, tercume ediyor. "bi de buna bak bakem" diyerek verdigi linklerin hastasiyim. hatta bana top ten liste yapmisligi bile var. sayesinde muthis sarkilarla tanistim. su anda dinledigim yade gibi. her biji heval.
  • inşaatı bitirmeden kendisine bir total station satmaya kararlı olduğum yazar. yapacağım güzel indirim karşılığında hızlandırılmış bir dil kursu talep ediyorum kendisinden.. * *
    ayrıca hakkaten sevilesi insan yahu, hevale min .
  • sanırım tanıdığım en masum, en saf adamlardan.
    kendisini ilk defa 12 haziran'daki grup yorum inönü stadyumu konseri öncesinde görmüştüm de resmen yakasına yapışmıştım, "bunu da söyle bunu da söyle" diye diye kafasını şişirmiştim -eheh slogan attırmaya çalışıyordum-. bir kere attı da zaten, herkes dönüp olduğumuz masaya baktı sonra. işte o gün bugündür takipteyim, belki de yakasındayım!
hesabın var mı? giriş yap