• (bkz: niyazi)nin verdiği adres
    kenan doğulunun bi zamanlar arabeskvari damar şarkısı
  • üzerinde yoğun tartışmalar yaratmış, kenan doğulu nun aynı adlı şarkısının temelini oluşturan kelime grubu...
    (bkz: nası yani)
  • verilecek vurguya gore anlam kazanan soz obegi. kur$un sozcugune verilen vurgu, kenan dogulu'nun $arkisini dogurmu$tur. sormaz sozcugune verilecek vurgu ise kar$i cikma anlami ta$ir.

- olm yava$la bak $u kur$un yolunu kaybetmi$ galiba..
    - ama abi kur$un adres sormaz ki..
    - nasi...
  • sozleri asagi yukari su sekilde olan kenan dogulunun buyuk patlama yapacagim tribine love story varyanti bir beste ile ciktigi, karlar arasinda bogusan bir de klip cektirdigi sarkisi.

kursun adrez sormaz ki
    yaktin beni en derinden depremlerde yine yuregim
    yanginlar caresiz(nasi ya?yanginlar nasi caresiz olur?)
    don gel yine sev beni
    sar sevgine sevgimi
    bebek gibi muhtaacim sana
    sebek gibi muhtaacim sana
    gunahin ozuyse seni sevmek
    cezam cehennem olsun (amiiiiiiiin)
  • klipte karli tepede piyano calardi. piyano'nun etrafinda kar uzerinde, aleti ta$iyanlarin biraktigi 1001 ki$inin izi vardi. komik dururdu o izler.
  • sozlerini kenan dogulu'nun yazdigi, dinledikce insanlarin tuylerini urperten sarki
  • kenan doğulu'nun bugüne kadar çıkardığı en çok bilinen ve istenen slow şarkısı...
  • bu parca ilk cıktıgı zamanlarda ilk sarabı senin elinden icmisim dizesinin sarkıyla butunlesen romantizm havası yuzunden ilk sarabımı en sevdigim insanla icecegim diye dusunurdum ( o zamanlar cok kucuktuk . )
    ve gercekten de oyle oldu . kenan dogulunun daha sonraları bu parca kadar derin bir eseri olamamıştır maalesef.
  • bu sarkinin videoklibinde dogulu'ya funda barin eslik etmisti.
  • kenan dogulu klipte "dagilmis" bir adami oynamasi gerektigi halde cekimler sirasinda pek neseli, pek sen sakrakmis, yonetmeni cildirtiyormus. bunun uzerine yonetmenimiz* elemana bir sise raki icirmis. kafayi bulan kenan harbiden de dagilarak cekimleri tamamlamis.
hesabın var mı? giriş yap