• bunyede salakca da olsa baharin geldigine dair aptal bir hissiyat dolandigi su dandik subat pazar gununde, en az baharin birakacagi kadar taze bir sevinci ikiye katlamama neden olan sicak filim. olasilikla buzdolabinda buldugum biranin da etkisiyle "allam lutfen mutlu son olsun, nolur mutlu son olsun" diye sesli bir bicimde yalvardigim filmin son anlarinda, gozumde beliren islakligi tamamen evdeki toz birikime veriyorum. yoksa duygusal filan degilim yani.
  • dün gece şans eseri cnbce de rastladığım italyan yapımı güzel bir film.harcadığım vakite değdi sıkılmadım filmi izlerken,tavsiye ederim.daha detaylı bilgi için google'da ''le febre'' yazıp araştırmaya zahmet edebilirsiniz,armut piş ağzıma düş olmasın.
  • valeria solarino'nun eşsiz güzelliğinin yanında performansıda dikkat çekicidir. film baştan sona güzel bir bütünlük içinde izleyici sarıp tam filmde valeria solarino'ya soğumuşken, güzel bir finalle hislerimizi ısıtmıştır.
  • şu filmi ben de tesadüfen izlemiştim ama nedense epey etkilemişti. 10 sene sonra aklıma geldi. sonrasında ise epey aradım ama bulamadım. bir yol iz bilen varsa saygılarımı sunarım
hesabın var mı? giriş yap