• progrissimo'da trt 2 muzik programi tadinda cumleler kuruyor, ama sesinde erojen bolgeye yapilan cuccuk hareketi heyecani oldugu icin pek sevimli geliyor bana.

bir de sey... kuytu bir kosede kistirip kulagina "sinirlenince daha guzelhh yaziyorsunhh..." diye fisildamayi planliyordum palpatine sesiyle, ama hayatinda boyle yavsak bir korku ogesine ihtiyaci olmayacagini dusundugumden erteledim. hayir yani zaten heyecanli, ne yapacagi belli olmaz...
  • keşke doğan tarkan'ın attığı yalanları, yalan olduklarını bildiği halde körlemesine savunsaydı. keşke "fkö'ye karşı suriye ordusu ile ürdün birlikte savaştı" dediğinde doğan tarkan "ne oldu ulusolcular acıttı mı" diye döşenseydi. yapmadı, yapmadı ve bak şimdi tipik ulusalcu, küçük burjuva beyefendisi oldu.
  • henuz tanisamamis olsak da tanismisiz kadar memnun oldugum kisidir. kendisi ile bir aksilik olmazsa bogota civarlarinda gorusmeyi umuyorum ve iyi yolculuklar diliyorum.

ayrica (bkz: yarbanabiryolculuk.com)
  • progressive rock arkeologu. özellikle italya yöresinde çalışmayı sever.
  • last.fm'in "laforgue'nin arşivlerini çal" kışkırtmalarına artık dayanamayacağım, dikkatli olsun.
  • progressive rock misyoneri, mesaiye keyif katan en nöbetçi dj.
  • karnabahar virali uzman çavuşu.

• ilginç gözlemleri ile okunası entryler ortaya çıkaran yazar. takip edilesi yazıyor, iyi yazıyor.
  • ben latimer kuluyum, latimer'den başka ilah tanımam, diye bağır bağırsa da bir türlü dinlenmeyen ehli-progresif itikatlı adam. müslümcüler yetmiyor şimdi de jesusçular çıkmış. babatanrı'dan mesaj gelmişmiş. o ne lan? hani babagannuş gibi bir şeyse hemen deneyeyim de ilah falan çıkarsa başka kapıya...
  • yardımsever bir ekşi sözlük yazarı. gece vakti beni cinnet geçirmeye ramak kala kurtardığı için teşekkür ediyorum *
hesabın var mı? giriş yap