• jean dujardin ve gilles lellouche'un oynadığı komedi filmi. ancak film hakkındaki ilk aldığımız bilgi içeriğine ya da ouynculuklara dair değil. afişiyle ilgili.

reklam düzenleme kurumu filminin afişlerinin kadının insan haklarını ihlal ettiği ve kadını aşağıladığı için kaldırılmasına karar vermiş.

filmin afişlerinde dujardin, suratı görünmeyen bir kadının bacaklarını tutuyor ve iki afişte " toplantıya giriyorum" ve "tünele giriyorum, hat kesilecek" ifadeleri yer alıyor.

http://bianet.org/…sadakatsizin-afisleri-toplatildi

http://www.imdb.com/title/tt2087850/
  • bu filmde 11 eylül'e gönderme yapan bir sahne jean dujardin'i abd'de zor durumda bırakmamak için filmin son halinden kırpılmış. şöyle ki jean dujardin abimiz iş seyahati sebebiyle gittiği ikiz kulelerde ofiste olması gereken bir saatte metresiyle iş üzerindeyken karısı arıyor. eleman telefonda 'tabi aşkım, işteyim her şey yolunda' derken arka planda bir uçağın kuleye girdiği görülüyor. iyiymiş aslında, yazık olmuş.
  • film festivali kapsamında reks sineması'ndaki gösteriminde alkış alan film. çok iyi kotarılmış ve çok iyi oynanmış bir film. jean dujardin ve gilles lellouche üstatlara selam ediyorum.
  • 31. istanbul film festivalinde sadakatsizler ismi ile gosterilen film. toplam 7 yonetmenin erkegin ihaneti hakkinda cekilmis kisa filmlerden olusuyor. bu filmlerin hepsinde jean dujardin ve gilles lellouche farkli farkli karakterlere burunurler..tum filmler cok komik ve eglenceli.kacirilmamasi gereken bir film.
  • güzel bir fransız filmi.
    çok güldük, çok eğlendik.
    terapi sahneleri, bir kadını konuşarak sevişmeye ikna etmek kısmı fln baya eğlenceliydi.
    kesin izleyin...

(izleyin ve sonra bana erkekler ile ilgili tüm bu izlediklerimin gülelim eğlenelim diye, mizahi öğeler ile renklendirmek amacıyla fazlasıyla abartılan bir kurguda ilerlediğini söyleyin nolur :/
    film bu ya, olur mu hiç öyle şey! gibi şeyler diyin, inanayım.. ehu)
  • altyazisini bir turlu bulamadigim film.
  • türkiye'ye 14 eylül 2012'de gelmeyi düşünüyormuş, yuh.
  • daha çok kadınla yatıp, skor yapma telaşını, gizli eşcinselliği bastırmaya ve saklamaya yönelik bir gayret olarak gören film. bence mantıklı.
  • jean dujardin'in fiziksel olarak fatih ürek'le mahsun kırmızıgül arasında gittiği film, james rolünde fatih ürek, devamında mahsun ve son afişlerde tekrar fatih ürek ya da ikisinin arasında...
  • yarisinda ciktim.
hesabın var mı? giriş yap