• tam bir istanbul hanımefendisidir. onca görmemiş sosyetik bayan içinden asilliği ve hanımefendi davranışlarıyla dikkat çeker. hem yardımsever hem başarılı bir işkadınıdır. türkiyenin leyla alatonlara çok ihtiyacı var.
  • abd'de üniversitede okudugu siralarda para kazanmak için kemer satmiş leydimiz, sattigi kemerlerdende 2 milyon dolar kazanmiş ve hemmmen gidip kendine bir kürk almiş canim benim yaaa!!ögrencilik zor iş valla
  • efe eros ve alp atlas adinda 2 erkek cocuk sahibidir...
  • http://www.hurriyet.com.tr/…ti/12718983.asp?gid=222

yazık. eskiden beri pek beğenirim leyla alaton'u, bence hoş bir kadın. (eğer hukuksal bir taktik değilse) yaşadığını söylediği şeyler tatsız.

araştırmacı gazeteci casa mila editi: bu da eşinin bakış açısı:

http://magazin.milliyet.com.tr/…a yok&kategoriid=23
  • son yasadigi olaylara bakinca sanki eskiden izledigim bir filmin tekrarini izlermis gibi oldum. ayni filmin degisik oyuncularla cekilmis versiyonlarini izlemistik ama konu ozunde ayniydi.

dilerim o guclu kadin bu olaylari az hasarla atlatir.

(sahsi dusuncem; esinin soyledigi "50 yas bunalimi" igrenc bir hakaret ve iftira.)
  • açtığı boşanma davasıyla, bir kez daha kadına karşı şiddettin toplumun her kesiminde var olan, sosyal konum, sınıf, eğitim düzeyi, şehir, köy ayırdetmeyen,
    bir sorun olduğunu gözümüze sokmuştur. ve hala nice kanayan yara;
    dayak yediği halde ayrılmayan kadınlarımızdır.
  • su an bloomberg ht'de magazin programinda roportaji var. hayattaki en buyuk sansinin ishak alaton gibi bir babaya ve uzeyir garih gibi bir hocaya sahip olmasi oldugunu soylemistir.
  • kendisinin bir gazeteye verdiği röportajda "baba kız çok fazla anarşistiz" demecine anarşist bir gazeteden "leyla alaton'dan aptalca bir açıklama" başlığıyla ayar gelmiş.
  • sonradan görme olmanın doğuştan da olabileceğini göstermiştir.

an itibariyle katıldığı bir televizyon programında almış başını gitmiştir.
    "dünyanın her yerine gittim. gidemediğim yerlere de gitmek istiyorum. ben o ülkeye giderken hiç kimse haritadaki yerini bilmezdi. bir keresinde concorde ile gittik o ülkeye. öyle herkes binemez concorde denen uçağa." gibi cümlelerle de kopmuştur.
  • samimiyeti, dogalligi ve egosunu basariyla yoneten haliyle beni sasirtmis ve sempati beslemeye basladigim kadindir.
hesabın var mı? giriş yap