• 9 aralık 2022 hollanda arjantin maçından sonra gerçekleşmiştir. şansa bala iki gol atınca oynadığı takımın küçüklüğüne bakmadan futbol tanrısı messi'ye artistik yapmaya kalkan weghorst adlı tip ayarı yemiş ve götün götün olay mahalini terk etmiştir. işte o görüntüler.

aslanım messi, hem sahada veriyorsun ayarı hem de dışarıda. sen ne çeşit bir kralsın yaa!
  • 5. saniyesinden itibaren anladığım ayar.

lionel messi: kendine yap lolo. kendine yap lolo. ananın bacağına lolo, ananın bacağına.
    muhabir: sakin ol. sakin ol lo.

sanırım artık ispanyolca biliyorum.
  • messi: sen neye baktın
    weghorst: bakıyorum öyle karar veremedim
    messi: neye bakıyon lan kurabiye var simit var neye bakıyon
  • bücür bacak gelmiş 2 metrelik adama artislik yapıyor. weghorst bunu futbol topu niyetine ayağında sektirir.
  • neyin ayarını verdi ak adam 10 dakikada aklını aldı messinin. bütün dünya işi gücü bıraktı messiye dünya kupası kazandırmaya çalışıyor. hakem bile arjantine en ufak temasta düt düt. hırvatlar turnuva takımı, ölü hollanda gibi değiller. ayakları daha yere basarak oynuyorlar arjantini eleyecekler, göreceksiniz..

edit: özelden sallayanlar olmuş. modriç, brozovic, kovacic. turnuvanın en iyi orta sahası hırvatlar da, herkesin favorisi brazilya ya top oynatmadılar müthiş organizeler. oyunu nasıl bitirmek istiyorlarda öyle bitiriyorlar. unutmayın bu takım 2018 dünya kupasında final oynadı arkadaşlar, hafife alıyorsunuz. 2018 de prime fransaya toslamasa şuan hırvatların kupası vardı.

son edit: evet arkadaşlar r yapıyorum.. messi greatest of all time. yapacak bişey yok, patladık.
  • şunu arda turan yapsa demeyeceğinizi bırakmazsınız. ikiyüzlüsünüz amk.
  • messi'nin weghorst'a " fikirtepe çocuğuyuz " dediği ayardır.
  • hakeden herkese hak ettigini verdi bugun.normalde de bu toplara pek girmemesine ragmen;

once gol atip hollanda klubesinin onune gidip seni duyamiyorum dedi hollandanin hocasina.

mac bitimi ayni sekilde van gaalin yanina gidip “ne oldi yaram” dedi.( van gaal hafta ici messiyi nasil durduracagimi biliyorum,cuma goreceksiniz tarzi bir aciklama yapmisti)

weghorsta yaptigi ise artik duygu patlamasiydi .dusununki messi gibi bir oyuncu,son penaltiyi izleyecek cesareti bulamadi,kaleye bakamadi.

muthis bir gosteri izletti yine.senin gibisi gelmedi,gelmeyecek.
  • messi dua etsin de weghorst midye dolma ayırır gibi ayırmamış kafasını. messi kendine çok zorlama bir "ağır abi" imajı edindi. sakallar şukullar. yakışmıyor da.
  • adam yirmi dakikada iki gol attı az daha evine yolluyordu bu çakma polar alemdar da racon kesiyor.
hesabın var mı? giriş yap