şükela:  tümü | bugün
  • aşağıdaki video da görülebilecek polislerdir:

https://twitter.com/…ulu/status/1005119037305651200

aa pardon ama sezgin tanrıkulu paylaşmış. cık cık cık. kesin sahtedir.

gözünüzle görüyorsunuz. ama allahtan korkmuyorsunuz...

inşallah ince gelecek çoluk çocuk ayırmadan insan dövenler gidecek...

edit: ulan şu dincilerin tek argümanı da "o zamanda böyle olmuştu şu zamanda şöyle olmuştu sesiniz çıkmamıştı" bilmem ne. işte kafaları ancak bu kadar çalışıyor. biliyorlar o zamanların yanlış olduğunu bu sefer şimdiki yanlışları örtmek için o yanlışları öne sürüyorlar. lanet olsun ya. lanet olsun.

edit2: bu da dayak yemiş liselilerin hastane görüntüsü: https://twitter.com/…vut/status/1005157017483399168

yazık çocuk hem topallıyor hemde başı kan içinde...

edit3: bu da daha net bir video: https://twitter.com/…iz1/status/1005157574029737984

edit4: bakın şu iki allahtan korkmaz çomara iyi bakın:

http://prntscr.com/jspgrx

bu çomar öğrencilerin elinde bıçak olduğunu iddia etmiş. ama ispatlamamış.

http://prntscr.com/jspht0

bu çomarsa görüntülere rağmen dayak yediği iddia edilen demiş.

işte bizim düşmanlarımız bunlar. allah'tan korkmayan ama gücü kaybedeceklerini bildikleri için yusuf yusuf atan ve bu yolda her türlü yalanı, dolanı hak gören yavşaklar!
  • edit : başlığı açanın ilk entrye eklemeler yapıp durması ve olayın farklı açıdan çekilmiş videolarından sonra entrynin ilk hali alakasız kalmış

yavaş yavaş netleşmeye başlayan konu ile ilgili farklı açıdan bir video : link karnelerini almış ellerinde karneleri, kitaplar, kalemler ve pamuk şekerler ile güle oynaya lunaparka giden "ilk okul " öğrencilerine polis durduk yere balistik füze saldırısı yapıyor.

edit 2 : dayak yiyenin siyasi kimliğine bakarak ayrım yapılması konusunda şu yorum sabit, daha geçenlerde alman polisi, milliyetçi olduğu, erdoğan taraftarı olduğu belli bir türk vatandaşı tartakladığında, " alman polisi tarafından dövülen almancı çomar " diye başlık açarak, alman polisinin eline sağlık diyen sözlük yazarları paralel evrendeki ekşisözlük yazarları mı?
  • ertesi gün editi: üstteki yazar yazısını düzenleye düzenleye anlamını iyice değiştirmiş. bu yazdığım da onun yazdıklarına dolaylı yoldan cevap niteliğindeydi. durum böyle olunca gönderim biraz anlamını yitirmiş.

valla otobüsün içinde ne olduğunu bilmem, izlemedim görüntüleri. bildiğim şey islamcılar amerikan filolarına secde ederken başörtülülerin hakkı için mücadele edenlerin arasında solcuların da olduğu. ha, o gün secde eden müslümanlar aldıkları dış destekle iktidara geldikten sonra eziyet görenler, o gün de olduğu gibi bugün de sol görüşe yakın insanlar.

edit: bu arada 20 sene evvel devletin kolluk kuvvetlerinin yaptığı zulüm bugünkü zulmü nasıl aklıyor harbiden?
  • video altındaki ak çomar yorumları daha korkunç. kendilerini savunamayacak pozisyonda olan 16 - 17 yaşında çocuklar dayak yiyor diye sevinç çığlıkları atıyorlar. nasıl bir nefret bu sikikler ya.

üç beş anket sonucuyla biraz umutlanıyoruz sonra bu çomarlar, "bu ülke karanlık daha karanlık olacak" diye yüzümüze yüzümüze haykırıyor aq yerinde. nefret dolu bu kindarları nasıl alt edeceğiz, normalleşeceğiz hiçbir fikrim yok.

edit: bu entry üzerine, "sen de onlara çomar diyorsun. herkes kutuplaşmış ama" şeklinde liberal liberal mesaj atanlar olmuş. liseli çocukların bir polis otosu içerisinde coplanması üzerine uzlaşabileceğimiz, anlayış ortaklığı sağlayabileceğimiz bir mesele değil. bir zahmet vicdanımızı o kadar siktirmeyelim.
  • an itibariyle baş örtüsü mağduriyeti ile aklanmışlardır. ülkemize hayırlı olsun.
  • ulan ne ülkeyiz amk. terör, diyen yazdı, başörtüsü mağduriyeti yapıldı tekrar. bır insanda dönüp demez mi onlar daha çoçuktu veya şiddet çözüm değil.
  • yine başörtücüler akın etmiş.

tamam amk muhalif dövün ama biz 20 sene önceki mevzuları tartışalım.

hak yiyin, yine başörtüsü mağduriyetini tartışalım.

hatta dur sen elini korkak alıştırma, sedat peker reisinize uyarak kan dökün ama biz yine, sanki hiç tartışmamışız, empati yapmamışız gibi tekrar başörtüsünü tartışalım.

sen bugün olan yanlışlara ses etmezsen, oh olsun dersen kusura bakma önümde son nefesini versen dönüp yardım etmem.
  • o okulun müdürünü sikeyim afedersiniz. benim okulumdan öğrenciyi alacaklar ve dövecekler hey gidi hey. o polise soruşturma açar ekmeğiyle oynarım. öğrencim benim namusumdur. ailesi tarafından bana emanet edilmiştir. (nokta)

suçu bile varsa önce idari soruşturma açarım daha sonra kanuna teslim ederim. polisin benim öğrencimin düğmesine dokunma hakkı yoktur.

not: okul müdürüyüm.

not2: ha şöyle bir dönemde gücüm yetmez. ama gerekirse o otobüsün içinde öğrencilerimle beraber dayak yerim yine de öğrencilerimi (bana emanet edilen çocukları) yani namusumu yalnız bırakmam. öğretmen anadır, öğretmen babadır. kim evladını yalnız bırakır, üç beş kanun tanımaz şerefsize karşı çaresiz bırakır?

edit: öğrenciler okuldan alınmamış eylem okul dışında bir yerdeymiş. ben öğrencilerin “müdür bey” diye bağırarak yardım dilediklerini duydum videodan o sebeple bunları yazdım.

ha fikirlerim hala aynı en ağır suçu bile işlemiş olsalar polisin ceza kesmesi kanunlara aykırıdır. suçları varsa mahkemeler verir. savcı talimatı olmadan polis kelepçe bile takamaz öğrenciye.
  • malum kitlenin polisidir.

çocuk sikenlerin, çocuk dövenlere tepki göstermesini beklemek zaten abeste iştigal olurdu.
    (bkz: hll spr dvm)
  • yazıp yazıp sildiren olay.