• 2004 yılı civarında çok severek oynadığım oyun. ilk başta tabi bütün karakterleri açıyorduk. sonra abim julian'ı, ben de firen'ı alarak stage mode'da kapışıyorduk. son stage'e gelince ise bağlanmış tutsakları açıp, onlar bandit'leri oyalarken biz ana karakterlerin işini bitiriyorduk. elemanlarımız ölünce de abi kardeş sırt sırta verip savaşırdık. sıkışınca ya abim bana bir blast yollardı ya da ben ona şimşek yollardım, kollardık birbirimizi. gerçek hayattaki gibi...
  • oynadığım en eğlenceli oyun öyle böyle değil; saatlerimi, günlerimi yemiştir kendileri. davis favori karakterimdir bu arada.
  • karakter seçmeye başlamadan önce ekrana lf2.net yazarsanız bütün karakterleri seçebilir ve hatta crazy mode da adeta döv beni diye bağıran zilyonlarca adam dövebilirsiniz.
  • freeze ve firen'in birbirine doğru koşarken çarpışınca oluşan fusionla ekranda ne var ne yok patladığını görebildiğiniz muhteşem oyun.. (bkz: firzen)
  • sadece 10 mb olsa da sizi sabaha kadar arkadaşnızla kapıştırabilecek oyun. rudolfun bölünme özelliği biraz overpowered yalnız..
  • şimdiye dek en keyif alarak oynadığın oyun hangisiydi derseniz bu derim herhalde. bir diğeri de atari başında oynadığım ninja turtles'dir. onu bitirmiştik abimle. little fighter'ı da bitirdik mi hatırlamıyorum ama saatlerce, günlerce acayip bir mutlulukla oynadığımızı hatırlıyorum. günümüzde hala çevremi ikna etmeye çalışıyorum ama grafikleri görünce soğuyorlar. tek başına da bir anlamı yok. stage modundan ziyade ilerlemeli kısmını daha çok seviyorum. verdiği keyif olarak bugünün oyunlarına basar.
  • 2 bilgisayar yanyana (bkz: ), ve her bilgisayarda klavyede 2şer kişi şeklinde oynandı mı gülmekten karın ağrılarına sebep olan, 1 saat sonrasında ise kronik gülme hastalığına neden olan, rahatsız derecede eğlenceli oyun.
  • firzene dönüşmek için hile yoksa freeze ve firen beylerin canlarının çok düşük olması gerekir birbirlerine koşarak çarpmadan önce.
    ayrıca louisle dövüşürken canınız azsa eeh eytere bea diyip zırhı çıkartıp atabiliyoruz.
  • birbirinden farklı küçük adamların savaştığı mükemmel bir oyun. her karakterin kendine ait bir özelliği var. davis karakteri pek güçlü gözükmese de oyundaki en güçlü karakterdir.
  • küçüklüğümün efsane oyunu tekrar oynamak isteyen beraber vakit geçirmek isteyen yazarlar yeşillendirsin baştan bi bitirelim şu oyunu :)
hesabın var mı? giriş yap