• (bkz: lokma selçuk)
  • deep turkish web'in son videosunda reklamını yapmış olduğu beşiktaş'ta bir lokasyon.

reklam dediğin böyle olur abi!

"bana bi lokmata, üstüne şikileta, iki tane de limonata"
    (bkz: en başarılı reklam mottoları)
  • 16 liraya hafif çikolatalı hamur satan mekan. o paraya hayvan gibi iyi tatlılar yiyebilirsiniz. malum videoda bizim elemanlar reklamını yapmış ama dedikleri gibi karı tatlısı.
  • izmir'de şube açarsa batması kesin olacak yer.

lokmaya para mı verilir pis kapitalistler?
  • tadı güzel ancak yeni keşfedilmiş bir şey değil
    (bkz: loukoumades)
  • artık scotty ile işbirliğine gitmişler, scotty yemek kısmından eve isteyebiliyorsun. bilmiyorum iyi mi oldu kötü mü oldu, ev mi yıktı ev mi yaptı.
    karar aziz milletimin.
  • servis kalitesinin ve insan ilişkilerinin sıfır olduğu mekan bozuntusu. defalarca yanlış sipariş almaları ve sonucunda ürünün yarım saat değişmesini beklemek. bir daha kapısından geçmem.
  • buluş onların mı bilmiyorum ama çok iyi düşünülmüş ve güzel uygulanmış. lezzeti lokmanın durumuna göre değişebiliyor. kadıköy şubesinden bahsetmek gerekirse;
    cumartesi akşamı çok kalabalık bir anda siparişimiz geç kaldı 20-25 dk bekledik düşünün, işletmeci olduğunu sandığım hanımefendi başta olmak üzere bin bir özür dileyip siparişimizin aynısından 1 adet fazla verdiler ve çay ikram ettiler bu müşteri odaklılık için bile gidilir.
  • kadıkoyde ne lan bu diye deneyim dedim. rexx in karşı köşesinde. güler yüzlü insanlar ancak 16 tl nin üzerine 5-10 daha koyup iyisinden döner yiyebilirsiniz. gereksiz pahalı. ederi 4 bilemedin 5 tl. kadıköye gelenlerin 1/10 u ne bu diye denese bile köşeyi dönerler.
hesabın var mı? giriş yap