şükela:  tümü | bugün
  • farklı bir spesimen. kendi çalıp kendi oynayan, insanlara alakasız ithamlarda bulunup sonra da utanmadan sorguluyorsunuz, sorgulamayın, kadınlaaaar diye işin içinden sıyrılmaya çalışan bir yazar.

tartışma kültürü karşı tarafı ne olursa olsun ezmek üzerine. dahası, tartıştığı kişiler erkek olduğu için bu kişiler doğrudan abaza, tecavüzcü oluyor ve her fırsatta "sevgilim var taam mı?" şeklinde iletiler alıyorlar. hayır receiver buna ne yapsın?

sevgiline sabırlar diliyorum büyük adammış.
  • (#73202672) , (#73202919) kaba ve kendini beğenmiş biri olduğunu düşündüğüm yazar. girdiği entrylerin yaklaşık 50 tanesini okudum. ilişki konusunda ve güncel olaylar dışında normal bir entrye denk gelmedim.

not1:ayrıca kurduğum ilk cümleye ek olarak memelerine ve güzelliğine fazla güvendiğini düşünüyorum.
    not2: eleştirimi haksız çıkarması halinde bu entryimi sileceğimi bilmesini isterim.
  • kendisine mesaj yazmak istediğim ama başaramadığım yazardır.
    altına imzamı atacağım bazı entry'leri için soracağım sorular var.

ek: umarım bu yazdığımı görür.
  • kendisinin 203 entrysi varmis, keske 2030 tane yazsaymis. turkiye'den binlerce kilometre otedeyim. dun kesfeder kesfetmez hepsini bastan asagi okudum. daha once fark etmis olmayi dilerdim. imkanim olsa yazdiklarini boy boy posterlere ve binlerce el brosurune bastirip yurdun dort bir yanina gonderirdim.

ahval ve seraitimizi, kulturumuzu, milletimizi, kadin-erkek iliskilerini, toplumsal sorunlarimizi oyle etkileyici bir sekilde ele almis ve daha da imrenilesi, en delirtici toplumsal olaylarda dahi, fikirlerini kendini kaybetmeden, sinirden gozu donmeden; inanilmaz tutarli ve akli basinda, farkli bakis acisiyla ve ustune ustluk anlayana cok agir konusarak ifade etmis ki, kendisiyle yazismak icin tarif edilemez bir istek olustu icimde.

yillardan sonra ilk kez bu entryi yazmak icin hesabima girdim. ve sadece kendisinden haber almak icin bir email adresi actim. umarim bu entryimi gorursun ve bir merhaba yazarsin bana ^_^

caribbeancoco@outlook.com