şükela:  tümü | bugün
  • (#73202672) , (#73202919) kaba ve kendini beğenmiş biri olduğunu düşündüğüm yazar. girdiği entrylerin yaklaşık 50 tanesini okudum. ilişki konusunda ve güncel olaylar dışında normal bir entrye denk gelmedim.

not1:ayrıca kurduğum ilk cümleye ek olarak memelerine ve güzelliğine fazla güvendiğini düşünüyorum.
    not2: eleştirimi haksız çıkarması halinde bu entryimi sileceğimi bilmesini isterim.
  • kendisinin 203 entrysi varmis, keske 2030 tane yazsaymis. turkiye'den binlerce kilometre otedeyim. dun kesfeder kesfetmez hepsini bastan asagi okudum. daha once fark etmis olmayi dilerdim. imkanim olsa yazdiklarini boy boy posterlere ve binlerce el brosurune bastirip yurdun dort bir yanina gonderirdim.

ahval ve seraitimizi, kulturumuzu, milletimizi, kadin-erkek iliskilerini, toplumsal sorunlarimizi oyle etkileyici bir sekilde ele almis ve daha da imrenilesi, en delirtici toplumsal olaylarda dahi, fikirlerini kendini kaybetmeden, sinirden gozu donmeden; inanilmaz tutarli ve akli basinda, farkli bakis acisiyla ve ustune ustluk anlayana cok agir konusarak ifade etmis ki, kendisiyle yazismak icin tarif edilemez bir istek olustu icimde.

yillardan sonra ilk kez bu entryi yazmak icin hesabima girdim. ve sadece kendisinden haber almak icin bir email adresi actim. umarim bu entryimi gorursun ve bir merhaba yazarsin bana ^_^

caribbeancoco@outlook.com
  • hayatta belki biraz sorunlar ve badireler atlatmış, atlatmaya çalışan yazardır.
    surekli soyledigine göre sevgilisi olan, iddia ettiği üzere erkek ama memeli familyasına mensup, ateist, din özgürlügüne inanmayip dini inancı olan insanları asagilamayi kendine vazife edinmiş, hayal dunyasında gezinip millete laf soktuğunu sanan kadın yazar.

mesaj kutusu açık.

not: bunu takip eden 89 yazara acıyorum bu arada.
  • hayatta sorunlar ve badireler atlatmamış, aşırı mutlu bir süser.

ateist değil, inançlı. yalnızca ülkesinde olup bitenler nedeniyle endişeli.

laf sokma amacı yok. yazdıkları çürütülüp atılınca mesaj kutusuna yazdığı bilmem kaç bin paragraflık iç döküşler ve zırlamalar yetmeyince gelip bir de nick altında kendince mesajının aksine özgüvenli(?) görünmeye çalışarak yazanlardan bıktı usandı artık!

mesajlar açık. bunun bir nedeni var. az sonra bir entry ile anlarsınız.

takipçilerimin çok zeki olduğunu biliyorum. beni anlamak zordur.

çok sayın(?) "iyi güzel demiste" siz hâlâ türkçe çalışmaya başlamadınız mı?

ha-ha-ha!