şükela:  tümü | bugün
  • bir sevgi filmi
  • bir sevgi filmi olan ayi tum zamanlarin en iyi hayvanli duygusal filmidir(kategori bu).el cirparak zevkten binbir sekle girerek izledigimi, soundtrackine hayran oldugumu soylemek isterim.yakin tarihte izlememis, ya da hic izlememis herkese izlemesini delice salik veririm.

nedir konusu? minik ayinin anasi olur.olaylar gelisir(ne bekliyodunuz ki?) ayilarin rol yapma yetenegi, ya fda rol yapiyormus gibi gosterilmesinde ki ustunluk jean jacques anaud a bir omur yetmelidir.ben cekse idim bu filmi 10 yil kadr kimseyle konusmaz kendimi daga tasa verir hayatin anlamini bulurdum.
  • ayirca ayinin avciya booeeeeeeeeeaaaggh diye honkurup altina sicirttigi sahne aklimiza geldikce tuylerimiz diken diken olur."iyimiymis essek sipasi seni. al sana ayi al sana guc" diye insanlik dersi verir ayi adama.
  • döneminde televizyonda sıkça reklamı çıktığından kitlelerin benimsediği, hayvansal esprilerine dahil ettiği, yukarıda gayetle irdelendiğinden benim sadece ilkokul esprisine değindiğim film.

- ayııııııı...
    - ... (müddet, mühlet, ters bakışlar vs.)
    - bir sevgi filmi. olm film yaa ne var ne kızıyosun.
  • hakkinda talihsiz espriler yapilmis film... bi ara herkes birbirine sert bir ses tonuyla "ayiii!" diyip, bir kac saniye durakladiktan sonra gulumseyerek "bir sevgi filmi! nihooohahahaaa!" derdi... iyyykkk!
  • bir sevgi filmi şeklinde tanıtımı yapılan başrolünde ayıların olduğu bol ölümlü bir jean jacques annaud filmi
  • türkçe çevirisi ayı olan bu film çocukluk yıllarımdan bu yana asla unutmadığım ve sinema biletlerini hala sakladığım inanılmaz bir filmdir. herkesin bu filmi izlemesini dilerim.
  • "bir sevgi filmi" olarak lanse edilmişti bu film... bir de "en iyi catering" dalında oscar'a aday gösterilmişti... malum aç ayı oynamaz...
  • bir jenerasyonun sinemada ilk izledikleri ve ilk ağladıkları film olarak tarihe geçmiş film.
  • 1988 tarihli bir film. atmıyorsam altın palmiyeyi de götürmüş filmdir. sevgi mevgi filmi miydi bilemem ama 8 yaşında bu filmi izleyip, abartmıyorum, tam bir hafta boyunca ağladığımı bilirim ben, artık ne anlatılıyordu fazla hatırlamıyorum ama kesinlikle bünyeye zarar bir filmdi o yaştaki çocuk için. clementine bir bu iki derim çocukluk kabusu için. şimdi olsa da izlesek derim tabii!