• laden yaprağı ve naneyi bileştirdikleri bitki çayları var. soğuk algınlığına yani göğse, akciğerlere gayet iyi geliyor.

ana şirket lr almanya kökenli. birebir pazarlama yöntemiyle, avon/amway gibi çalışıyorlar galiba.
  • yeni nesil varoş tüccarlar iş başında. avoncular bitti bunlar geldi.
  • sırf aloe vera ve micro silver serisini indirimli almak için üye olduğum kozmetikçi.
    ürünleri gerçekten harika. özellikle aloe vera serisi mucizeler yaratıyor.
  • bi arkadasimdan, hic ihtiyacim olmadigi halde bir iki seyini aldim. kargoluyyorum diye mesaj atti, ben de parasini gonderdim.
    bugun urunler geldi, sagolsun arkadas karsi odemeli gondermis, halbuki soylese, 5 dakikalik mesafede, gider kendim alirdim.

neyse iste, bendeki ilk intibaı, direk sirketten kaynaklanmasa da cok da olumlu olmayan sirket.
  • yeni nesil amway
  • aylık 15.000 tl üzeri satış yapan networkerlarına opel corsa şirket aracı veren yeni nesil avon şirketi.
    hesaplayan adamlarda bu hafta.
    böyle firmalar 100 liraya sattıkları kremi en fazla 5 liraya üretirler. adam gibi ar-ge yok,reklam gideri yok.10 tl desek.satıcı komisyonunu çıkar, %65 kar. en kötü ihtimalle %50 kar.
    yıllık kiralamada böyle bir araç ücreti aylık 1.000 tl kadar. adamlar her türlü sizden kat ve kat fazla kazanıyor yani.
  • ocean's sky isimli parfümünün kokusuna bayıldığım marka. ona yakın olarak uzun süre araştırdım, çok benzemese de (bkz: bvlgari aqva marine)'i bulabildim. l&r ocean's sky parfümü satış yöntemlerinin network marketing olması sebebiyle 2. kez satın almadım.
  • network marketting'in ağababasını yapmaktalardır..

ürün satarak sadece çorba parası kazanabilirsiniz, üstelik de gördüğüm kadarıyla ciddi bir raporlama da yapmanız gerekiyor. ezcümle, aynı parayı aynı mesaiyi harcayağınız herhangi bir işte kazanırsınız.

bahsedilen paraları kazanmak, altınıza araba vermeleri falan için "ekip" kurmanız gerekmektedir, bu da türkçe2de "gel yavrucum, şu giriş setini al, sonra da giriş setini alacak başkalarını bul, arada da üç beş bişey satarsın" demeye gelir.

ha, giriş seti denen zımbırtı çok bi para değil, bir de öyle websitesi falan gibi ne boka yaramadığı belli olmayan bir ürün yok ortada...

avon'dan, amway'den çok da bi farkı yok anlayacağınız. onların henüz doygunluğa erişmemiş olanı..
  • mühendislik okuyup üzerine mba yapan bir arkadaşımın işi gücü bırakıp uğraştıgı hede.bu evden kazanma furyasi ile ev hanimlarimiz yakinda altinlari satip forex isine girerler ve birer forex uzmani(!?) olurlarsa hic sasirmicam.
hesabın var mı? giriş yap