• (bkz: başlık parsellemek)

edit: parselleyen ben değilim. başlık başa kalmış dostlar.
  • hayalimde; sınava giren tüm öğrencilerin soruları çözmeden çıkıp, kitapçıkların ve cevap kağıtlarının üzerlerine yüzlerce anarşizm işareti çizip dünyaya anarşist eylemin nasıl yapılacağını göstermesi ve güzide kurumumuz ösym'yi göt etmesi şeklinde canlandırdığım sınav.
  • yıllar sonra sınav sisteminin ortasına bomba gibi düşeceğim sınav. tabi bu bomba sonuçların zaferinde mi yoksa götümde mi patlayacak göreceğiz. gerçi şimdilik iyi lan.
  • sikimde olmayan sınav. hayatı bu sınava bağlı olan arkadaşlara da, ikinci döneme veya ygs'den sonraya bırakmamasını salık veririm. yoksa kesin seneye kalırsınız. sene başından beri düzenli bir çalışma gerektiriyor bu sınav.
  • şimdiden ilk yüze gireceğim için mesut olduğum sınavlar bütünü. ilk kez girecek arkadaşlara tavsiyem kazandığınızda çok sevinseniz de türkiye'deki üniversite anlayışı çoğunlukla lise 5 ve uzantısı hissi yarattığı için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. (bkz: tünelin bombok bir yere çıkması) rahat olun ve elinizden geleni yapın
  • 2013 ygs faciasından sonra birçok sayısalın imkansızı başararak xk'dan yk'ya çekeceğini düşündüğü sınav. (x/10 = y bu arada.)
  • üniversite okuyor olmama rağmen çalışıp gireceğim sınav.

ygs sözelden 290 puan yaptım. benim için yeterli. lys için çok çalışmam lazım onu da biliyorum ve çalışıyorum. ham olarak 390 küsür puan yaptım mı gelsin istanbul üniversitesi - reklamcılık. iktisat neymiş lan bokum gibi bölüm okuyoruz.
  • başvuru tarihleri neredeyse sene başından beri belli olan sınav. ösym
  • son başvuru günü bugün olan ,bizzat 75 tl bayıldığım sınav. adamlar ticaretin dibine vurmuşlar. ben netten kredi kartı ile ödememi yaptım, netten yine bireysel başvurumu da yaptım acaba bunun dışında onaylatmam gerekecek mi diye merak etmekteyim ,ösym bürosunun tel meşgul, bilgisi olanlar ölmüşlerinin hayrına bilgilendirsinler bir zahmet.
hesabın var mı? giriş yap