• mac'in pembe alt tonlu nude ruju. alternatifini bulmak çok zor. ten rengi ruj kullanmayı sevenlerin, göz makyajına abanıp dudağı nötrlemek isteyenlerin bir numaralı ürünüdür. peynir ekmek gibi satılır. nasıl başardılarsa tüm cilt tonlarında mükemmel durur.
  • pembeden çok şeftali alt tonlu rujdur. buna nude diyenlerin ten rengini merak ediyorum. yapısal olarak ortalama bir ruj. dudakları kurutuyor, çatlak çatlak gösteriyor.
  • bu rujun aynısı golden rose velvet matte serisinin 27 numaralı rujunda mevcuttur.
    hatta yapısından tutunda rengine kadar birebir aynı olup birçok makyaj güruhu arkadaş tarafından golden rose'un yapısı daha çok beğenilmiştir.
    kinda sexy 55 tl iken, golden rose 15 tl hatta indirimde 8 liraya kadar inebilmektedir.
    golden rose'un bedava reklamını yapmış gibi oldum ama ilk kez yerli malı bu kadar iyi bir iş çıkarmış.*
  • nude rujların genelde tercih edilmemesinin sebebi yüzü solgun göstermesidir. fakat şeftali alt tonundan olsa gerek açık tenli biri olarak bu rujda böyle bir sıkıntı yaşamıyorum.

evet, açık renkli ve mat olması sebebiyle dudak kusurlarını ortaya çıkarıyor. bu yüzden dudağınıza renksiz bir lip balm sürüp, selpakla fazlasını alıp (rujun matlığını almaması için) ruju öyle sürerseniz pürüssüz ve nude duduşlara kavuşuyorsunuz.
  • -mac ile goden rose'u mukayese etmeyin isterseniz. olacak iş var, olmayacak iş var.
  • bazı eziklere kapak olan rujdur.
  • bütün blogger'lar övüyor diye ben de internetten alıverdim. zaten hijyenik sebeplerden ötürü mağazada ruj deneme huyum yoktur.

ama dudağıma sürmemle pişman olmam bir oldu. gördüğüm fotolarda kahveye dönük duran bu ruj bende mavi alt tonlu bir pembe gibi durdu.

tenim sarı alttonlu sıcak renk olduğu için de bence hiç yakışmadı. sonuç tabi ki hayal kırıklığı ve başka rujlarla karıştırarak kullanmayı düşünüyorum.

yani kısacası dudak ve ten renginize gore bukalemun gibi değişiyor bence bu ruj. dikkatli almak lazım.
  • sonunda paraya kıyıp aldığım ruj.

rengi gerçekten çok güzel ve tam olarak istediğim tonda, ama dudakları çok kurutuyor.
    sürmeden önce dudaklara peeling yapmak ve biraz nemlendirmek lazım, sonuç çok daha iyi oluyor o zaman.
    ayırıca golden rose'un emily 211 dudak kalemiyle birlikte kullanmanızı da önerebilirim.
  • çok da seksi olmayan ruj.
  • mac'in en çok satan, şeftali alt tonlu nude(-umsu) ruju.

beyaz tenli olup dudakları da koyu olmayanlarda gerçekten harika duruyor. ancak koyu tenli olanlar yada açık tenli olup dudakları koyu olanlar bulaşmamalı. aksi takdirde dudaklarını doğru düzgün kapatamaya bir ruja 58 tl vermiş olurlar. sonuçta da çizgi çizgi rujla kaplı ölü dudaklar ortaya çıkar.
hesabın var mı? giriş yap