• melih reis durur mu? zübük izleyerek karşılık vermiş.
  • hayvansever insandan zarar gelmez.
  • biz bu insanı hakedecek ne yaptık, yoksa rüya mı bu.

al sana sırf pılıyı pırtıyı toplayıp ankaraya taşınmak için sebep.
  • yine sempati yaratmis olay.

ben bu adama acayip sempati besliyorum. hic tanimadan boyle birine sevgi duymak cok garip. cok kaliteli, iyi kalpli, merhametli birisi gibi geliyor bana. adamda devamli pozitif bir hava var; sanki soruna degil, devamli cozume odaklanan, devamli ugrasmak zorunda kaldigi cirkef cetesinin seviyesine dusmeyen, cok nazik birisi gibi geliyor bana. cok tatli :)
  • güzel bir pr ama mansur başkanıma yakışıyor.
  • "ankara'da kıyamet koparken kedisi ile film izleyen cehapeli başkan işini yapmıyor derhal kayyum atanmalı" diyecek ak troller gelir şimdi.
  • çok güzel bir pr çalışması. z kuşağı'nın ilgisine kafa atarak girmiş mansur başkan. tebrikler.
  • yukarıda bazı gafiller "pr yapıyorlar, yoksa bu adam nerden bilsin mad max'i" gibi zırvalar etmişler. gafletlerini ergen arkadaşların yaşına, yaşı yetenlerin ise hasetine veriyorum. çünkü başkanın izlediği film, george miller'ın ilk filmi 1979 yılında yayımlanmış kült "mad max" üçlemesinin yeniden çevrimidir. yani siz daha portakalda vitamindiniz o zamanlar, mansur başkan da 24 yaşındaydı. (bkz: swh)

kedinin @06khaleesi diye bir twitter adresi var ve profil olarak şunlar yazılmış;

"ankara khaleesi’si

mırrgil hanesi'nden isminin birincisi, bozkırın khaleesi'si, andallar'ın ve ilk insanların kraliçesi, bizim krallık'ın hükümdarı, diyarın koruyucusu"

(bkz: swh)

çoğunlukla hayvanlar ve hayvan hakları için yapılan çalışmaları, bir kedi gözünden paylaşmışlar.
  • tipik bir türk romantizmine kurban giden dayıt. işlerini severim çok başarılı bir adam ama sırf senle aynı filmi izledi diye serenadlar çığırmak nedir. ne ucuz bir hayranlık tipidir. böyle tipleri gördükçe malum rejimin başlangıç yıllarını hatırlıyorum. herkesin dilinde bir adam; x aşşağı x yukarı. gördünüz sonra ebesinin büllüğünü.

sonuç: hiçbir siyasiyi ilahlaştırmayacaksın. güce erişti mi götünde şimşekler çaktırabilir.
  • mansur başkanın çok iyi bir pr ekibinin olduğu kesin.

fakat fark şu, diğer siyasetçiler gibi olmayan şeylerin pr'ını değil gerçek şeylerin pr'ını yapıyorlar. herkes görüyor, adam gerçekten iyi kalpli, gerçekten dürüst, gerçekten çalışkan ve halkı gerçekten seven ego problemleri olmayan bir insan.

pr ekibinin iyi olmasının yanı sıra işleri de bir açıdan çok kolay.
hesabın var mı? giriş yap