• her download kolay bulunsun diye buraya yapılır sonra masaüstünde set up dosyaları, fototğraflar, mp 3 ler gezer; çöp olur.
  • bilgisayar kullanıcıları tarafından büro olarak adlandırılan nacizane sanal bir masadır. bir sistem yöneticisiyle, şirket çalışanının yaptığı görüşme bu tanımın ortaya çıkmasına gebedir.

bilgisayar yöneticisi: günaydın, açtığınız çağrı ile ilgili aramıştım.
    çalışan : buyrun
    by : sanırım erişim verdiğimiz bir dosyaya erişemiyormuşsunuz.
    çalışan : evet, büromda yok.
    by : nerde anlayamadım..
    çalışan : büromda yok..
    by: büronuzda neyiniz yok..
    çalışan : büromdan erişemiyorum işte..
    by: büro.. masaüstü.. kısayol??
    çalışan: evet büromda erişimim için herhangi bir tanımlama yok..
    by: anladım hanımefendi.. masaütünüzde kısayolunuzu yaratacağım.. !!!!!!!!
  • metacognition and anxiety
    basic neuroscience
    gabacorelease (1)
    bundan öte ayrılık var
  • buraya ne kaydettiysem başıma iş açtı, bok oldu her şey.
    - bir şeyler kaydettim, sonra format öncesi hariciye yedek aldım o da bozuldu, recover my files ile her dosyayı geri aldım ama asıl lazım olan dosya masaüstünde olduğu için geri gelmedi. üzüldüm, ağladım, isyan ettim.
    - saatlerce uğraşıp bir dosya hazırladım. yanlış isimle kaydettim ve eski versiyon diye sildim. geri dönüşümden de sildim. sonra farkına vardım tüm hatalarımın. geri dönüşümden recuva ile sildiğim bütün dosyaları geri getirdim ama asıl lazım olanı gelmedi. üzüldüm, ağladım, isyan ettim, hayatı sorgulamaya kendime düşman olmaya başladım. çok üzgünüm be sözlük :'(
  • az sayıda, hızlı erişim istenen ve saklanması gerekmeyen kısa ömürlü dosyalar için ideal bir yerdir.
  • (bkz: #17660522)
  • windowsda ana çalışma ekranına verilen ad
  • (bkz: icon story)
hesabın var mı? giriş yap