• maske ve güneş gözlüğü ile bütün kadınların güzel, bütün erkeklerin yakışıklı olması durumudur aslında.
  • bence gözü güzellerden çok, götü güzellere yaramıştır. bu kadar çok araya kaçan tayt gördüğümü hatırlamıyorum istanbul'da.
    nasıl olsa tanıyan yok...
  • katılıyorum. işte biz renkli gözlülerin zamanı! şu dönemde ruh eşimi buldum buldum, bulamadım geçmiş olsun. gerçi güneş gözlüğü takıyoruz malum hava sıcak. e onu takınca da hiçbir şey kalmıyor. saçı mı şekil yapmak lazım acaba. aman be kim uğraşacak. onu bunu boşverin, hem maske hem numaralı gözlük takanların işi zor asıl. cam hemen buhar oluyor falan. o insanları sevip koruyalım. çünkü en çok zorluğu onlar çekiyor. güneş gözlüğü de takamıyorlar zaten...
  • belediye otobüsünde ve metroda farkına vardığım gerçek.

geçenlerde belediye otobüsünde bir kız vardı, gözleri muhteşem. ben ister istemez gözlerine bakıyorum ve yakalıyor tabi beni sürekli. ama ciddi anlamda istemsiz bakıyorum. kız da rahatsız oldu belli ki (evet çirkinim biraz) güneş gözlüğü taktı otobüsün içinde. sonra tabii ki bakmadım bende, ve fark ettim ki sadece gözleri güzelmiş hatunun.

ağzı burnu güzel olanlara geçmiş olsun bu arada.
  • doğru ama eksik bir önermedir. avantajları zaten olan bir grubun avantajlarını artırmıştır. kendimden biliyorum.
  • asıl bizim gibi çirkin erkeklere yaradı bu. hem sakal bırakıp hem saç uzatıp hem de maske taktık mı hayatımızın en yakışıklı dönemindeyiz demektir*
  • (bkz: mezdeke)
  • benim gibi ağzı güzellere ise yaramayan mecburiyettir
hesabın var mı? giriş yap