• komshular arasi soguk savash bashlama alameti
  • cinayet zamani: pazar sabah saat 8
    cinayet mahali : ust kattaki komsunun guneye bakan duvari
    cinayet zanlisi : alt kattaki komsu
    cinayet sebebi : matkap sesi
  • pazar sabahları özellikle kıl komşular duvarlara hep bişi asarlar zaten...
  • uykusuzluktan oluyorken sabahin bi korunde yan duvardan gelen bu ses direk cinnet sebebi..gunun saatlerine kiran mi girdi okuz, oglen yapsana bunu..
  • bir nevi vibrator, tek fark bu beyninizi siker
  • (bkz: ziv ziv)
  • darbeli matkabın çıkardığı ses ile kıyaslandığında daha katlanılabilir bir ses...
  • aslinda bir iskence aletleri ureticisi olan bosch tarafindan tasarlanan elektrikli matkaplarin birincil amaclarindan biri de kafasina tahliye delikleri acilan kurbani hayatinin son dakikalarinda muthis melodik bir muzikle eglendirip costurmak(tipki bugunlerde sabahin yedisinde duvara matkapla girisen komsumuzun bizi costurmasi, komik danslar yapmamiza* sebep olmasi gibi) ve iskencenin etkilerini (gerek maruz kalan, gerek eden, gerekse izleyici konumda bulunan ucuncu kisiler icin) arttirmakti... lakin yaygin kullanim amacli bir iskence araci icin fazlasiyla maaliyetli oldugu gorulen matkap, daha karli bir sektor oldugu dusunulen marangozluk sektorunde devreye sokuldu, ve o zamanlar elektrikli versiyonundan tamamen bagimsiz olarak gelistirilmis bulunan ilkel el matkabinin pazarini bir anda sifira indirdi... herseye ragmen elektrikli matkap bugun de iskence amacli kullanilmaktadir; `sabahin yedisinde marangoz olmak istedigine karar veren basarili is adamlari altkumesi ` gibi olusumlar bu iskencecilere temiz birer ornek teskil edebilir...hanim bana katanami getir
  • komşu daireden gelmesinden başka, asıl evin içinde duvar sınırlaması olmadan beyninize tecavüz etmesi korkunç olan, yeryüzünün en sinir bozucu seslerinden biri.

hayır sene oldu 2004, insanoğlu aya çıktı, hala şunun sessiz çalışan versiyonunu icad edemediler ya ben ona yanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap