• deri cüzdan ve diğer deri ürünler konusunda en iyi markalardan birisidir. hatta en iyisidir demek daha yerindedir. almı$ olduğum bir cüzdanlarını 10 senede eskitememekten sıkıldığım için artık atıp yeni bir matra$ cüzdan aldım ve bu sürece bile bile tekrar girdim. allahım bana sabır ihsan eylesin in$allah. amin.
  • ozellikle erkeklere yonelik deri canta, cuzdan vs gibi seylerde cok cok basarili olan markadir.kalitesi olsun, sekli semali olsun cidden iyidir ancak biraz pahalidir.
  • sadece zara 'nin degil, mulberry ve prada gibi, dunyaca unlu luks markalarin da cantalarini istanbul'daki fabrikasinda ureten ( ve urettigi de cok bilinmeyen), kaliteli cantanin markasidir.
  • ayakkabı tasarımında ve kalitesinde üstüne tanınmayacak deri firmasıdır. fiyatları da ortalama isim yapmış herhangi bir fantastik markadan çok daha makul düzeydedir.
  • ask-i memnu'nun bither'inin cantasinin markasi :) kalem gibi is yapiyorlar helal olsun!
  • çok kaliteli olup çok zarif bir işçiliği vardır. italyan çantalarını aratmaz. uzun yıllar zevkle kullanırsınız.
  • inanılmaz kaliteli ürünleri vardır, senelerce bozulmaz. fakat bir de emre matraş var ki , işte o bozuyor şu güzel ortamı.
  • el işçiliğini özenle kullanan deri firması. ataköy galleria mağazasında ucuza pek çok cüzdan bulunabilir.
  • bu imzayı herkes atamaz ! diyen iddialı marka.
    bir dönem şirket içi miras kavgaları ile gündeme gelmiştir.
  • deri çanta tasarımları avrupadaki bir çok ünlü markayı geride bırakabilecek potansiyeldedir. ayrıca, matraş'ın bir türk firması olduğunu bilmek gurur vericidir.
hesabın var mı? giriş yap