• bu sene celta vigo formasıyla la liga'ya iyi bir başlangıç yapmış olan 21 yaşındaki uruguaylı forvet oyuncusu.

şu an için 3 maçta 4 golü bulunuyor. sakatlık yaşamaz ise bu sene iyi bir gol sayısı yakalayabilir. henüz uruguay milli takımıyla maça çıkmadı lakin bu performansla çağrılması çok yakın gibi duruyor.

temenni: emre mor ile iyi bir uyum yakalamalarıdır.
  • bu sezonun en iyi çıkış yapan oyucularından biridir. at olsa acı çekmesin diye vurulacak olan roberto soldado'yu alanların haberi var mı acaba böyle bir futbolcudan ? bu yaz şans verilirse dünya kupasının parlattığı futbolculardan olur.
  • suan tur diye bir scout vardır, bilenler bilir. anamur'un gururudur kendisi. bu adamın takiplediği söyleniyor kendisini. sadece bu sebepten dikkat edilmeli.
  • gomez ve sanabria gibi oyuncuları neden beşiktaş alamıyor diye insan kafayı yiyor. gelecekte çok verimli olacak gibi duruyor
  • dün gece real madrid'e de bir tane sokartmış olan kaplan parçası. uruguay milli takımının dünya kupası kadrosunda olması biraz zor görünse de imkansız değil. yürüyedur aslanım..
  • uruguaydan dünya futboluna yine harika bir forvet geliyor
    forlan lugano dönemi bitti suarez cavani godin dönemi basladı yeni jenerasyon artık torreria maximilliano gomez jose gimenez dönemi
  • 14.5m euro + santa mina karşılığı valencia yolunu tutan golcü.
  • fenerbahçe'ye transfer olmak üzere olan golcü.
  • fenerbahçe ile ismi geçen santrafor. jesus hocam istiyorsa vardır bir bildiği.
  • abi ben anlamiyorum. bu heriflerin hayvan gibi parasi var. neden gidip 15m verip bir adam alamiyorlar ya. ulan biz son 5 senedir surekli forvet kiraliyoruz, yine de forvetlerimiz totalde bunlarin forvetlerinden daha iyi. besiktas icin ' klup profesyonel ama amatorlerce yonetiliyor' denir, bu fener icin ne denir vallahi bilemiyorum.

cok basit, gidip 15m verip gercekten forvet olan bir adam alicaksiniz. bu kadar mi zor lan?
hesabın var mı? giriş yap