• izleyenleri guldurmustur.

akillara sunu getirmistir (bkz: ağlama melis)
  • sabah trt haber'in çok önemli bir habermiş gibi baş sayfalarına taşıdığı konu. kendisi hırstan ağladığını söylüyor. ben öyle düşünmüyorum. bence bu partinin olayı bitti. abd nezdinde de bitti, ab nezdinde de bitti, fethullah hocaefendi veya her neyse onun nezdinde de bitti. bilderberg veya faiz lobisi veya yurtdışı interest lobby neyse onun nezdinde de olay bitti. uzatmaları oynuyorlar. bu uzatmaları oynarken de herkesin elinde diğerleri hakkında dosyalar var. bu melih gökçek hakkında tahminim sayfalar dolusu yolsuzluk dosyaları vardır gizli servislerin elinde. bunlar birer birer servis edilmeye başlayacak. vatandaşın kafasındaki mükemmel algı sil baştan inşa edilecek. yol yakınken istifa etmeleri ve kalan bir parça onur haysiyetlerini kurtarmaları yönünde baskı yapıldığını tahmin ediyorum. şimdi tekrar halka dönmelerinin, gene en iyi bildikleri popülizmin ucuz oyunlarına başvurmalarının, din bezirganlığı konusunda yeni tepelere ulaşmalarının sebebinin bu olduğunu tahmin ediyorum.

açılan bir kredi vardı o kredi tamamlandı. devlet adam gibi denetim yapsaydı ankara belediyesi'nin durumunu vs. görebilirdik, göremiyoruz. sadece tweet atan, sağa solu hedef gösterip dava açan, yurtdışı kurumlar nezdinde türkiye hükümeti'nin itibarını ayaklar altına alan bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları görüyoruz. halkın gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar. bu histerik ağlamaların sebebi yalanlarının ortaya çıkmasının yakın olduğunu anlamalarındandır. bunlar hala biber gazı caizdir, polis kahramandır diye fetvalar vermeye devam etsinler. halk bunların oyununu bozacak. bunlar daha çok iyi günleri.
  • zaytung'un haber yaptigi olay.

- canlı yayında ağlayan melih gökçek'e bülent arınç'tan sert çıkış: ''herkes kendi işini yapsın!''
  • bülent arınç'tan biraz daha ders ve taktik almalı. pek başarılı bulmadım.
  • acıkmıştır o.

(bkz: crocodile tears syndrome)
  • sebebi fiskiyenin kirilmasiymis. (bkz: astınız zehirlediniz fıskiyesini kırdınız)
  • yeterince "allah bizim yanımızda" ve "biz allah'ın yolundayız" denilip ağlanırsa haklı olunacağı sanrısının nereden geldiğini merak etmeme sebep olan olay. diğerleri için;

(bkz: bülent arınç)
    (bkz: fethullah gülen)
  • şaka gibi. ankaralı olmasam, vallahi dediklerine inanacağım.
  • http://www.youtube.com/…_urtltr9gs&feature=youtu.be

''63 insan yaşı değil emeklilik yaşı =)''

yorumu yazan arkadaşın eline sağlık.
hesabın var mı? giriş yap