• 2009'dan beri dinlediğim, istanbul'dan taşındığımda en çok hasretini çektiğim rabarbanın sunucusu. ayrıca son projesi olan ilişki testi ile yutubır olmaya yeni bir soluk getiren, her hafta pazar gününü sabırsızlıkla bekleten kişi.
  • bu adamı hiç sevmiyordum, hiç de izlemedim. bir gün tv'de youtube açık kalmış. ordan oraya gide gide otomatik mesut süre ilişki testi açılmış. biraz izledim. ulan bayağı komik bu adam diye en baştan hepsini izleyip fanatiği oldum sanırım.
  • hem rabarba hem de ilişki testi programlarını keyifle takip ettiğimiz, keyifli bir kardeşimizdir kendisi.

lakin bkm mutfak'ta yaptığı programdan dolayı kırgınız kendisine. 4 ay arayla 2 defa gittik izlemeye, ikinci gidişimizdeki program ilkinin birebir aynısıydı. şakaların sırası, seyirciye sorduğu sorular, vücut dili... tabii ki benzerlik olacak ama daha interaktif bekliyorduk dürüst olmak gerekirse.

burayı okuyorsan mesut'cum, 15 şubat cuma günü yaptığın gösteride, 2. sırada sana göre en solda oturan çiftiz, ikinci yarı çıkmıştık, belki fark etmişsindir. hani özel timden bir genç vardı, tank mı kirpi mi ne onun içinde evlenme teklifi etmiş...

seviyoruz seni yine de...
  • doğallığı ile kendini sevdiren upuzun adam.
  • ilişki testi ile bugün tanıştık ve 5 bolum izledik eşimle. kendisine, mimiklerine ve esprilerinin özgünlüğüne bayıldık. kimseyi andırmıyor güldürme konusunda, orjinal. lütfen almanya'ya gel, gelmezsen de canın sağolsun, istanbul'a gelir izleriz gösterini de. yolun açık olsun ama hep böyle kal, gülmeye hep ihtiyacımız var.
    edit: imla
  • lise yıllarımda bloomberg ht kanalında stand up comedy isimli programda tanıdığım uzun.
  • aşırı itici buluyorum.
    onun programının olduğu saatlerde kayıtlı olmasına rağmen virgin radio'yu açmıyorum. sadece şarkı dinleyip hemen değiştiriyorum.
    sevenlerin de ne bulduğunu gerçekten merak ettim zira ses tonu, konuşmaları ve tarzı oldukça itici ve bomboş. bay j'den nerelere düştü virgin radio.
  • ilk bkm de görmüştüm sonra ilişti testi formatıyla youtube da her pazar takip eder oldum :)
    tanıdık kendisini :)

(bkz: beni tanı)
  • kim ne derse desin adam güzel bir formatla youtube de adını baya duyurdu, gittikçede daha geniş kitlelere sesleniyor.
  • uzungillerden komik olani, seviyoruz, takipteyiz.
hesabın var mı? giriş yap