• son yıllarda gördüğüm en iyi avm planlamaya sahip kurum
  • otoparkı 3 saatten sonra paralı olmuş, hupalupa mahkumiyeti yüzünden katlanmak zorunda olduğumhz bir avm, en son akasya avm’ye otopark ücreti yüzünden söylenmiştim şimdi de metropol aynı kulvara girmiş.
  • undead zigguratından hallice hilkat garibesidir.
  • alışveriş merkezlerini pek sevdiğim söylenemez. hadi çıkalım da avm'de gezelim insanı değilimdir. dün ilk kez metropol avm'ye gittik. otoparka ilk girdiğimiz andan itibaren görevli arkadaşların güleryüzü ve yardımseverliğiyle karşılaştım ve aynı iyi iletişimi diğer katlardaki görevli kişilerde de gördüm. her zaman memnuniyetsizliklerimizi dile getirecek değiliz ya nitekim bu kurumlarda çalışan insanlar, yöneticiler de bu mecraları okuyorlar. teşekkür etmek istedim.
  • atm olmayan avm.
    onu da -2ye koymuşlar. sikimin avmsi
  • epey de buyuk degil..
    minnos avm.
    guzel yine de..
  • yürü yürü bitmeyen kocaman bir avm ama beğendim :d

edit: 5 aydır burada çalıştım artık avm size eskisi kadar güzel gelmemeye başlıyor haftasonları insan kaynıyor garip garip müşterilerin hatta personellerin de tribini çekiyorsunuz size tavsiyem herhangi bir yerde avmde çalışmayın derim insanı hayattan bezdiriyorlar.
  • ataşehirde, migros’un olduğu göbekten sadece 200 metre ötede bulunan ve yeni 1 yaşını kutlayan avm.
    bir tür meydan avmile kanyon avmmelezi.
    sanki finlandiya’da büyümüş abu dabi’li bir şeyhin eseri gibi duruyor. yani çok gösterişli, hiç bir masraftan kanınılmamış, “en” olmaya çalışılmış ama gösterişi “arabın şeyi” gibi değil, iskandinav dokunulu var gibi zevkli.
  • arapların istilasına uğramış avm. pazar günü oradaydım. the house cafe, big chefs gibi mekanlarda takılıyorlar. deli gibi alışveriş yapıyorlar, bağıra çağıra konuşuyorlar.

köşedeki starbucks ise ağzına kadar dolu. bir bardak kahve alıp on saat oturuyorlar. yer bulmak çok zor. kasadaki kuyruk 30 metre falan. millet girişteki beymen'in önünde falan foto çekiliyor. lüks araçlar valelere teslim ediliyor. lüks araç sahiplerinin kılık kıyafetinden parayı sonradan bulduğu aşırı belli.

the hunger da ise genelde orta yaş kesim takılıyor. partner arayan tipler biraz fazla gibi.

ataşehir'in ve çevre ilçelerin tüm apaçi kız erkekleri burada takılıyor. 16-22 yaş aralığı tek tip giyiniyor.

kızlar: tayt, sporcu atleti, nike markasının boğazı ayak bileklerine uzanan modeli.

erkekler: şort veya dar tayt görünümlü eşofman, enteresan amblemli tshirt, tshirt üstü zincir.

hemen herkeste iphone 11-13-13

alt katlar aşırı havasız. sevmedim burayı.

avm karşısındaki ata bloklarındaki starbucks veya nero daha ferah ve sakin.
  • içinde dilenci gördüğüm ilk avm. düzgün giyimli, kucağında bebeği olan bir kadın, gelen geçenden yahut yemek yenilen dükkanın bahçesindekilere yaklaşıp para istiyordu.

istanbul'da ilk defa bir avm'nin içinde dilenciye denk geldim.
hesabın var mı? giriş yap