• kendim gibi serbest piyasaci liboslar icin nasihat vereyim: oteki tarafin asiri sosyal harcamalarini, verimsizligini, totaliteryenizmini elestirin..

herseye gucu yeten bir isveren ne diye sorgu melekleri istihdam edip kamuyu sisiriyor? sonsuza dek surecek dikta rejimi olmasi yetmiyormus gibi bir de muktedirin hazineden gecinen paramiliter burokrasisiyle ugrasacagiz. gobegini kasiyan ayilari ciplak karilarla, bal akan irmaklarla, bedava komurle uyutabilirler ama devrimci kucuk burjuvazi bunu yemez, anadolu sermayesinin onunu kesemeyecekler.
  • kopya yazın...

(bkz: subhaneke)
    (bkz: fatiha)
    (bkz: amentü)
  • uzunca bir hortumu topraktan dışarı çıkarmayı unutmayın.
  • beetlejuice beetlejuice beetlejuice unutmayın 3 kere.
  • hem seni dünyaya yollayıp tüm ömrünce sınav yapacak sonra öldükten sonra da hala gelip "neler yaptın sen yaşarken ya? biz seni izlemeyi unuttuk lan, özür be ehehe kime inanmıştın sen? ne sevap işlemiştin len eheh, pardon, valla kızma lan, hadi söyle bunu kaydedicez bak söz" diyip sana tekrar özet geç diyecekler.

hazır ol bunlara.
  • allahlı mallahlı soru soran olursa "biz daha o konuya gelmedik" diyin, yalandan kim ölmüş. hem ölseniz ne olacak ahaha.
  • ha bir de eğer buried filmindeki gibi bir durum söz konusuysa ;

- çok sık nefes alıp vermeyin

- çakmak falan kullanmayın

- cep telefonunuza bi bakın bakiim çekiyo mu? not: avea ise sıçtın.

- dua etmeyin, inanmıyosunuz olm. hem ilk yazdığıma götürür bu...
  • kesinlikle bildiğiniz sorulardan başlayın, vakit kalırsa diğer sorulara dönersiniz. ya da dönemezsiniz, bilemedim şimdi
  • cennete gitmek için allaha inanmak kaypaklığına hiç girmeyin!

hele "abi bak bana, ben en azından allaha inandığım için günahlarım olsa bile cezam bitince bir gün cennete gideceğim. ama sen sürekli cehennemde kalacaksın. en azından bari allahı kabul et de azabın sonsuz olmasın" diyenlerden uzak durun!

tanrı (eğer varsa) zaten bu tür üç kağıtçıların oyununa gelmeyecek kadar zekidir!
hesabın var mı? giriş yap