• yalvaç ural o zamanlar reklamında oynuyordu. eline birşey üflüyordu; arkasından çocuklar gidiyordu. fareli köyün kavalcısı imajı yaratmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.
    dı rıd dırıdırı dırırdı dı dım gibi birşeydi. link bulamadım.
  • üyelik kartı şu şekilde olan dergiydi:
    http://imgim.com/snapshot_20131222.jpg

kartı aldığım zamanki mutluluk, burada yazar olduğumu öğrendiğim anla hemen hemen aynı büyüklükteydi. bir yıldan fazla beklemiştim ikisinde de. hala cüzdanımda bulunuyor. ain't nobody can fuck with a member of miço... bitch.
  • çok güzel hediyeleri olan cuma günleri çıkan çocuk dergisiydi. fiyatı da 1.000.000 idi sonra zam geldi 5 e kadar çıktı almayı bıraktım. en son arşivimde 60 tane sayısı vardı.

çocukken internet yoktu tabii, kıymetliydi böyle dergiler.
  • ana müşteri grubu cerrahpaşa ve çapalı doktorlar,diş hekimleri ve internler olan ve bu kişilerin çevrelerine yaymalarıyla da ünü artan antep sofrası lokantası.

peki bu arkadaşlar iyi birşey yapmışlar mı?
    şöyle cevap vereyim: ben daha önce böyle kebaplar yemedim arkadaş. yok.
  • sadun boro ve oda boro ciftinin dunya seyahatina kanarya adalarinda katilan turkiye'nin bir donemki en unlu kedisi.daha sonra 1977 yilinda borolarin ikinci buyuk gezisinde atlantigi gectikten sonra karayiplerde ölmüstür bu sirin denizci kedicik.
  • çapa başvekil caddesi' nin müthiş içli köfteler yapan lokantası
  • dünyanın en çok satan 3. çocuk dergisi. (bkz: milliyet çocuk)
  • italyanca küçük kedi veya bir kediyi çağırmak için kullanılan sözcük (bkz: pisi pisi)*.
  • dergi olanında bir çizgi romanlar yayınlanırdı ki sormayın, doğa üstü güçlerini yeni keşfetmekte olan çocuğun o zamanlar aklımı uçuran hikayesi mi dersiniz, adının supi olduğunu sandığım küçük çocuğun maceraları mı...
  • çapada kebeplarıyla ünlü bi lokantadır
hesabın var mı? giriş yap