şükela:  tümü | bugün
 • malesef günde 15 kere dinlemek zorunda olduğum şarkıcı. evet kız babasıyım.
 • tahminen otel odasında ölü bulunmasına 2-3 sene kalmıştır.

  otel odası olmayabilir.
 • hakkında yapılan şu yoruma hak mı versem, gülsem mi bilemedim:

  "she looks like a first born giraffe? trying to walk for the first time"
 • tuhaf kız vessalam. şurda görüp wrecking ball klibini izledim. şarkı fena değil, dinlenir arada, ama o nasıl geri zekalı bir kliptir biri bana açıklasın allasen. hadi bak paslı topun üstünde amı götü dağıtmış bir şekilde sallanmasına bile bir metafor bir kılıf uydurabiliyorum. hadi darbelere-bu wrecking ball her kimse- karşı gardını indirdiğinin savunmasız "çırılçıplak" olduğunun bir göstergesi olsun. ama çekiç yalamak nedir arkadaşım. bir sahnede duygusal duygusal ağlıyo sonra bi bakıyoruz ablam çekiç yalıyo. bana o sahneyi açıklasın yemin ediyorum hannah montanalı nevresim alıp uyuyacam üstünde. ya da nasıl bir yönetmen "evet miles yala o çekici, iyi de oldu çok da güzel tamam mı klipte 4-5 sahnede kullarınız bunu" der anlamak mümkün değil.
 • amerika'nın 92 doğumlu yeni teen idolü (veya aydılı). billy ray cyrus'ın kızıymış ki bu kadar ünlü olmasının bir sebebi de budur muhakkak.

  edit: henüz ergen yaştayken yazdığım entryde kendisini durduk yere çok ağır eleştirmişim. daha sonraki editimde de özrü kabahatinden beter hesabı daha da çirkin ifadeler kullanmışım. 17 yaşındaysanız böyle ekstrem tavırlarınız olması normaldir ve kendisinin de zaten çok şeyinde değildir elbette ama burayı okuyan sevenleri zehir zemberek negatif bir yazıyla entrylere merhaba desinler istemem. halen pek takip etmediğim bir sanatçı olsa da özgün bir sesi ve tarzı var ve oynadığı black mirror bölümünü ailecek beğenmiştik. kendisine başarılar dilerim.
 • sevgilisinin çükü 3 cm falan mı diye merak ettiğim kadın.

  çekiçle bir mesaj veriyor.

  çekiç = thor
  (bkz: kaynım bana atladı)

  beyler durum ciddi olabilir !
 • sesi güzelmiş, bu işin gereği buymuş, memeymiş götmüş.zihnen ölmüşsünüz yemin ediyorum, reflekslerle yaşayıp, reflekslerle düşünüyormuş gibi yapıp, yine aynı reflekslerle fikir belirtiyorsunuz.özet geçiyorum beyler, seks ile kendini sattırmaya çalışan bir ürün var karşımızda, o kadar çok seks ile sattırmaya çalışıyor ki kendini, sesi mesi kayda geçecek şeyler olmaktan çıkıyor ve olay çok basit bir hal alıyor.bir müzisyen, kendini seks ile sattırmaya çalışıyorsa bu aptalca ve aşağılanması gereken bir şeydir.yok bir müzisyen değil de ticaret adamı-kadını olarak kendini ürün gibi pazarlamaya çalışıyorsa bu da gayet aşağılık bir şeydir ve yerilmesi gerekir.ulan aynı dünyadan beethoven'lar wagner'ler geçmiş, jesper kyd'ler hans zimmer'ler hala çatır çatır döktürmekte "yok amk oyunun kuralı buymuş da hedef kitlesini memeyle seks de götlü taşşak".orospuluk üzerinden servet yapmaya çalışan bir kadın ve onun takımıdır izlediğimiz, bunda övecek bir şey yok, dağılın yavaş yavaş.
 • bunu seksi bulan adam draco malfoy'u nefessiz siker
 • kizi kuran kursu yerine illuminati'ye gondermisler. tabi boyle olur, tum suc anada babada.
 • karının dili köpek gibi sürekli dışarıda. şekil mi yapıyor kendince anlamadım.