şükela:  tümü | bugün soru sor
  • malesef günde 15 kere dinlemek zorunda olduğum şarkıcı. evet kız babasıyım.
  • tahminen otel odasında ölü bulunmasına 2-3 sene kalmıştır.

otel odası olmayabilir.
  • hakkında yapılan şu yoruma hak mı versem, gülsem mi bilemedim:

"she looks like a first born giraffe? trying to walk for the first time"
  • tuhaf kız vessalam. şurda görüp wrecking ball klibini izledim. şarkı fena değil, dinlenir arada, ama o nasıl geri zekalı bir kliptir biri bana açıklasın allasen. hadi bak paslı topun üstünde amı götü dağıtmış bir şekilde sallanmasına bile bir metafor bir kılıf uydurabiliyorum. hadi darbelere-bu wrecking ball her kimse- karşı gardını indirdiğinin savunmasız "çırılçıplak" olduğunun bir göstergesi olsun. ama çekiç yalamak nedir arkadaşım. bir sahnede duygusal duygusal ağlıyo sonra bi bakıyoruz ablam çekiç yalıyo. bana o sahneyi açıklasın yemin ediyorum hannah montanalı nevresim alıp uyuyacam üstünde. ya da nasıl bir yönetmen "evet miles yala o çekici, iyi de oldu çok da güzel tamam mı klipte 4-5 sahnede kullarınız bunu" der anlamak mümkün değil.
  • sevgilisinin çükü 3 cm falan mı diye merak ettiğim kadın.

çekiçle bir mesaj veriyor.

çekiç = thor
    (bkz: kaynım bana atladı)

beyler durum ciddi olabilir !
  • amerika'nın 92 doğumlu yeni teen idolü (veya aydılı). billy ray cyrus'ın kızıymış ki bu kadar ünlü olmasının bir sebebi de budur muhakkak. spleak denen robotvari hatun önüme "şurda yakalanmış", "şununla kırıştırmış" gibi haberlerini koyardı, kimdir nedir diye araştırmamla dumur olmam bir oldu. çünkü yoldan geçse yüzüne pek bakmayacağım biri gibiydi. valla iyi huyludur, müthiş rol kesiyordur, harika bir sesi vardır, bende bir yamukluk vardır, zevksizin tekiyimdir ama bu kız milyonların duvarında poster olarak yer edecek kadar yetenekli veya güzel değil benim naçizane düşünceme göre.

hannah montana diye bir dizide oynuyormuş kendisi babası billy ray cyrus ile birlikte. babası da zamanında son derece kadayıf bir şekilde söylediği achy breaky heart adlı şarkısıyla one hit wonder olmuştu yani öyle popstar neyin değildi. bu kız da kaset yapmış ayrıca 3xplatinum olmuş, 1. sıraya yükselmiş, falan filan. bu devirde iyi reklam yapmak iyi müzik yapmaktan çok daha önemli demek ki.

edit: vay anasını yaa, zamanında ukte mukte ayağına doldurduyduk başlığını, amma ciddiye almışız "bildiğin teen idol işte ne yetenek arıyon yarrağam" diyesim geliyor 3 sene önceki halime.

edit2: "yoldan geçerken yüzüne bakmayacağım biri gibiydi" ifadesinde gizli bir pedofili sezenler olmuş, işbu entry'yi girdiğim zaman reşit olmamakla beraber bu şu anda reşit ve fena halde motor olan insandan yalnızca bir yaş fazlam var. olgun bayanları sayfama bekliyorum.
  • sesi güzelmiş, bu işin gereği buymuş, memeymiş götmüş.zihnen ölmüşsünüz yemin ediyorum, reflekslerle yaşayıp, reflekslerle düşünüyormuş gibi yapıp, yine aynı reflekslerle fikir belirtiyorsunuz.özet geçiyorum beyler, seks ile kendini sattırmaya çalışan bir ürün var karşımızda, o kadar çok seks ile sattırmaya çalışıyor ki kendini, sesi mesi kayda geçecek şeyler olmaktan çıkıyor ve olay çok basit bir hal alıyor.bir müzisyen, kendini seks ile sattırmaya çalışıyorsa bu aptalca ve aşağılanması gereken bir şeydir.yok bir müzisyen değil de ticaret adamı-kadını olarak kendini ürün gibi pazarlamaya çalışıyorsa bu da gayet aşağılık bir şeydir ve yerilmesi gerekir.ulan aynı dünyadan beethoven'lar wagner'ler geçmiş, jesper kyd'ler hans zimmer'ler hala çatır çatır döktürmekte "yok amk oyunun kuralı buymuş da hedef kitlesini memeyle seks de götlü taşşak".orospuluk üzerinden servet yapmaya çalışan bir kadın ve onun takımıdır izlediğimiz, bunda övecek bir şey yok, dağılın yavaş yavaş.
  • bunu seksi bulan adam draco malfoy'u nefessiz siker
  • kizi kuran kursu yerine illuminati'ye gondermisler. tabi boyle olur, tum suc anada babada.
  • britney spears'ın 2007 deki berbat ötesi vma performansını hiç bir şey geçemez diyordum, yanıldığımı bu kızcağız ile gördüm. britney'i affediyoruz.

izleyemeyenlere miley'den geliyor :

http://www.youtube.com/watch?v=_eefb8skrv0

edit: rihanna'nın küçümseyici bakışlarına dikkat !! (2:29)